2733
2734

یه پسرخواهردارم ۲۸سال کوچیکتراز منه من ۳۴ سالمع اون۸سالشه

مثلا خونه مامانم هستیم ابجیم بمن میگه این شاله خوبه بهم میاد خب منم بهش میگم نه بهت نمیاد ی شال داری صورتیه اون بیشتر بهت میاد خب ابجیم ناراحت نمیشه میدونه راستشو میگم ولی یهو پسرش بمن میگ ب تو چه خیلیم این بهش میاد تامن میام بهش بگم چرا اینطور حرف زدی مامان و بابام بمن میگن تو چیزی نگو چکار ب بچه داری

In the neme of god
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من یه خاله دارم سه سال از خودم کوچیکتر هست

ولی با اون خاله ای که پونزده سال ازم بزرگتره هیچ تفاوت رفتاری نمیذارم

چون اصلا سن مهم نیست بحث جایگاه هست

بیاد مثل فنر جلوش بلند میشم

تا نشینه نمیشینم

مثلا بگه حرف نزن میگم چشم

شما هم خالشی هم بزرگتری

قطعا بی تربیته و چون اون بچه هست 

نشونه بی ادبی کل خونواده هست

مطمئن باش فردا میزنه تو گوش بابات که پدر بزرگ خودشه

شما حتما این نوشته من رو نشون همه بده تا فردا که زد توی گوششون نگن به کی رفته ؟!؟!؟!

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر
من یه خاله دارم سه سال از خودم کوچیکتر هست ولی با اون خاله ای که پونزده سال ازم بزرگتره هیچ تفاوت ر ...

هرتوهینی ک دلت میخواد میکنی خجالت بکش لطفا .بی تربیتی خودتی

یکم شعور یکم شخصیت داشته باشی بد نیست

In the neme of god