2737
2739
عنوان

صورت بچم باروغن سوخت +عکس

338 بازدید | 35 پست

سلام دوستان روصورت بچم روغن داغ پاشیدچیکارکنم ردش نمونه صورتش سفیده عکسشومیزارم راهنمایی کنین توروخداکسی راهی میدونه بگه میترسم جاش بمونه روصورتش   

پاشو برو فردا دکتر پماد سوختگی میده بعدا هم براش ترمیم کننده میزنی میره بچه ها کلاژن سازی پوستشون قویه نمیمونه ایشالا نگران نباش

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تا زخمش تازس حتما با دکتر پوست مشورت کن یه ترمیم کننده خوب استفاده کنین خدایی نکرده جاش نمونه

یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه...کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...(https://abzarek.ir/service-p/msg/1387037)چالش ناشناسم

سفیده تخم مرغ بزن مرتب تا دو سه ساعت بعدم عسل بزار روش

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2738
2706