2737
2739
عنوان

*ولادت مادر سادات مبارک*

144 بازدید | 13 پست
سلام عزیزای دل خوبید؟ خوشید؟ به سلامتی سال 95 داره تموم میشه و سال جدید شروع میشه، منم خیلی وقته که دیگه سایت نمیام، اما امشب دلم نیمد تاپیک نزنم، حس کردم باید ادای دین کنم به حضرت مادر و بگم که هرچی دارم، از ایشون دارم، نمیخوام خیلی حرف بزنم که نه بلدم و نه تخصصشو دارم، ولی میدونم که شب عیدی، تقریبا همه گرفتاری دارن، هرکسی دردهایی، حرفهایی، حاجتایی داره که جز خودش و خدا کسی نمیدونه، امشب رو متفاوت با همه شبهای دیگه، به اعتمادِ مهربونی حضرت مادر، با ایشون برید در خونه خدا و مطمئن باشید کسی دست خالی از در خونه خدا و اهل بیت برنمیگرده. اونایی که منو میشناسن، میدونن که سال 95 چقدر بد و سخت برای من شروع شد و چه روزایی رو گذروندم، اما به لطف مادر، به لطف بچه هاشون که همشون سراسر مهربونی و بخششن، به کرامت امامِ مهربانی ها، امام رضا و به بزرگیِ خدا، سال 95 برای من پر از معجزه شد، پر از اتفاقای خوب، اونقدری که دیشب وقتی قرآنمو بردم که بذارم سر سفره هفت سین، نامه ای رو بینش دیدم که پارسال برای خدا نوشته بودم و امسال یا خیلیاش برآورده شده یا بهترش داده شده، الحمدلله.... مادر اون قدر بزرگ هستن و من، اونقدر کوچیک که نباید و نشاید من از ایشون بنویسم، اما باور کنید، باور کنید مادرِ مهربونِ ما، هیچ کسی رو دست خالی از در خونشون برنمیگردونن، مادر ما شب عروسی پیراهنشون رو بخشیدن، گردنبندشون رو به سائل دادن و سه روز افطارِ خودشون و بچه هاشون رو به اونایی که در خونشون رو به امیدی زده بودن، دادن، مادر عادت ندارن کسی رو ناامید کنن، خیلیاتون اینجا مادرید، میدونید عشق و محبت مادر یعنی چی، حاضرید زندگیتون رو بدید برای بچه هاتون، حالا تصورشو کنید مادرِ سادات، با اون عظمت، برای ما، بچه هاشون چیکار میکنن..... دلم نیمد هیچ عکسی بذارم، چون مادر بی نام و نشونن، چون مادر گمنامن، اما دلاتون رو گره بزنید به دلِ مادرِ بی حرم و از پسرشون، امام حی و حاضر، عیدی ولادت مادرشون رو طلب کنید، با ایمان و یقین طلب کنید و بدونید که این خاندان کریمن، کریم، یعنی کسی که حتی اگه بخواد هم نمیتونه نبخشه..... امشب از چادرِ خاکی مادرغافل نشید، ریشه های چادر مادرمون رو بگیرید و ازشون بخواید، زیاد هم بخواید که از کریم زیاد میخوان و اگرهم فرصت داشتید، امشب یه یس بخونید هدیه به مادرانی که پیشمون نیستند و صد صلوات، به نیت سلامتیِ مادران در قید حیات و یه ذکر هم که برای هر حاجتی توصیه شده، 400 بار " یا فاطمه اغیثینی" هست، اگه هم به هر دلیلی، نتونستید یا اصلا نخواستید که هیچ ذکری بگید، از بس ذکر گفتید و به خیال خودتون، دست خالی برگشتید، هیچ اشکالی نداره، امشب، موقع اذان صبح، فردا ظهر، هرموقع شرایط مهیا بود، بشینید و با مادر حرف بزنید، مادر و دختری حرف بزنید و بدونید که هم میبیننتون، هم صداتون رو میشنون و هم جوابتون رو میدن، انشاالله که همتون حاجت روا باشید به حقِ مهربون ترین مادر دنیا..... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
الهی آمین
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
غزل نمیخواستم بگم، ولی بخاطر تو این تاپیک رو زدم، انشاالله حاجت روا باشی عزیزدلم.
2738
انشاالله....
غزل به همچنین
خانوم جان... مادرم...دلم نمیاد چیزی طلب کنم... اومدم در خونه ی یه کریم, یه مهربون یه مادر. بی بی جان خودتون کاسه ی.گدایی ما رو پر کنید. هرچی خودتون میپسندید تو این عید به ما عنایت کنید
یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
الهی آمین
خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت