2733
2734

نمیخام خیلی گرون و مارک باشه ولی نمیخام خیلی در پیتم باشه 

بنظرتون ۳۰ تومن بیشتر میشه؟ 

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوبه اصلی ها بگیر

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
2728
2740

استرس نگیر از الان به همسرت یادآوری کن سیسمونی لطف خانواده دختر هست نه وظیفه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

سیسمونی یعنی تخت و کمد و کالسکه و...اگه اره که ۷۰ ۶۰ 

من نزدیک ۴ سال پیش گرفتم ۲۵ 

اگه مختصر میخوای جمع کنی با ده پونزده میشه راحا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
استرس نگیر از الان به همسرت یادآوری کن سیسمونی لطف خانواده دختر هست نه وظیفه

ببین ۱۰ تومن تخت و کمد بشه 

نمیدونم کریر و گهواره و اون کالاسکه ۱۰ تومن 

۱۰ تومنم لباس و یذره اسباب بازی  

بنظرت بیشتر میشه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه دختر مهربونی  دعای مادر همیشه همراهت

قربونت والا بیشتر نمیخاستم بیارم استرس همین سیسمونیو داشتم 

تازه میتونم جلو بقیه بهونه بیارم بگم بیشتر میخاست بگیره چون من مستاجرم نگرفتیم جا ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706