2733
2734
عنوان

سقط در هشت هفتگی

226 بازدید | 18 پست

سلام. من امروز ده هفته و یک روزمه رفتم سونو گفتن جنین تو هشت هفته و دو روز ایست قلبی کرده. گفتن برو خونه اگه تا شنبه سقط نشد بیا بیمارستان. کسی تجربه داره؟ من از دردش خیلی وحشت دارم . دارم دق میکنم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من دوتا بارداری این مدلی داشتم

یکی ۹ هفته مرده بود یکی ۱۳

امیدوارم خدا اول بهت صبر بده بعد هم به آسونی و راحتی دفع کنی و بدنتو آماده کنی بدا اقدام بعدی

بارداری چندمت بوده ؟!

آزمایش باید بدی

من ازمایشای زیادی دادم در اخر گفتن انعقاد خون داری ( یکی ا، فاکتور های خونیم بالا بود )

و وقتی باردار شدم آمپول ضد انعقاد زدم روزی یکی 

خداروشکر سالم دنیا اومد 

انشالله برا شمام حل میشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
عزیزم من دوتا بارداری این مدلی داشتم یکی ۹ هفته مرده بود یکی ۱۳ امیدوارم خدا اول بهت صبر بده بعد ه ...

بارداری سوم. اولی خارج رحمی دوم یه پسر دارم سوم ایست قلبی. من آستانه دردم خیلی پایینه. فوبیای زایمان و معاینه دارم که سر بارداری دکترم سزارینم کرد حالا گفته برو خونه سقط بشه 

2740
بارداری سوم. اولی خارج رحمی دوم یه پسر دارم سوم ایست قلبی. من آستانه دردم خیلی پایینه. فوبیای زایمان ...

نگران نباش درد سقط بد نیست

خارج رحمی نمیدونم راستش که چی کشیدی 

اما سقط تو ۹ هفته رو داشتم

دو هفته ام تو شکمم بود سقط نشد هرچی خوردم و ...

دیگه رفتم بیمارستان بستری شدم قرص دادن استراحت کردم دو سه ساعت بعد درد خفیفی شروع شد ، خونریزی و بعدم کاملا سقط شد

اینجوری نیست که به خودت بپیچی از درد مثل زایمان

مثل یه پریودی ساده بود

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
نگران نباش درد سقط بد نیست خارج رحمی نمیدونم راستش که چی کشیدی  اما سقط تو ۹ هفته رو داشتم د ...

منم یازده روزه تو شکمه فقط ترشح قهوه ای دارم من یک ماهم شیاف استفاده کردم چون لکه بینی داشتم. برام دعا کن. خارج رحمی هم ساعت سه نصفه شب بردنم اتاق عمل جراحی باز شدم چون خونریزی داخلی کرده بودم. اصلا گیجم یکم اشک میریزم یکم مات میمونم هنوز باورم نمیشه مرده برام دعا کن 

عزیزم نترس من پیش زنداییم بودم وقتی داشت تو خونه سقط میکرد زیاد اذیت نشد مادرشم بود کنارش همش دمنوش گیاهی درست میکرد میداد بخوره

راستی عزیزم شما تو بارداری خارج رحمی لولتونو برداشتن ?

2706