2733
2734
عنوان

سرمایه گذاری با طلا

276 بازدید | 19 پست

سلام یکی چهارصد تومن پول داره به نظرتون طلا بخره تا بعد عید سود میکنه؟یه طلا فروش بهش گفته بعد عید حتما ششصد میشه الان پولش تو بورسه ماهی هشت تومن میگیره 

هر کی می‌تونه راهنمایی کنه چون این بنده خدا تنها سرمایه شه منم سر رشته ندارم راهنمایی کنم

خدایا خودمو بهت میسپارم

وااییی افتضاححح...اون ۴۰۰روبکنه پونصد ماهی ۳۵ بگیره ..اخه ۸تومن 🤦🤦🤦

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

نمیدونم عزیز ولی تجربه ثابت کرده کسی ک ت بورس سر رشته نداره بع هیچ عنوان نباید وارد این راه بشه،شاید عقلانی ترش خرید طلا باشه

البته خرید طلا هم ت دراز مدت سوده ، نه تا شب عید،تا شبه عید بخواد سرمایه کنه پولو بذاره بانک سودشو بگیره واسش بیشتر سوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار کنه یعنی از کجا

ارزدیجیتال عزیزم 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
ریسک نداره؟ ممکنه همه پولش بره

اصلا ..قراره سرمایه گذاری کنه ..تریدکه نمیکنه ..البته بازم بستگی داره به چنتا فاکتور 

2740
نمیدونم عزیز ولی تجربه ثابت کرده کسی ک ت بورس سر رشته نداره بع هیچ عنوان نباید وارد این راه بشه،شاید ...

میدونی تو بورس توی صندوق های ثابتش گذاشته که ماهیانه یه مقدار ثابت سود میگیره یعنی پولش کم نمیشه چون ریسکی نیست یه کمی بهتر از بانکه حالا چون پول لازمه میگه چیکار کنم پولم سود کنه

خدایا خودمو بهت میسپارم
شما خودتون کار میکنید؟

بله عزیزم ..تاخودم تجربه نداشته باشم ..چطورمیتونم به بقیه توصیه کنم 

حرف طلا فروشه تا چه حد موثقه؟ 

چه می‌دونم میگه خیلی مطمئن گفته با انصافم هست گفته اگه نشد خودم برمیدارم ازین حرفا ولی من میگم مگه ممکنه پیش بینی کنن 

خدایا خودمو بهت میسپارم
بله عزیزم ..تاخودم تجربه نداشته باشم ..چطورمیتونم به بقیه توصیه کنم 

اینا یه بار کل سرمایشونو توی شرکت یونیک چیه از دست دادن این پولم وام گرفتن واقعا نمیشه ریسک کنن

خدایا خودمو بهت میسپارم
اینا یه بار کل سرمایشونو توی شرکت یونیک چیه از دست دادن این پولم وام گرفتن واقعا نمیشه ریسک کنن

عزیزم من خودمم سرمایه ازدست دادم توبورس ..میفهمم چی میگی ..برای این کارهم که سرمایه گذاری کردم حقیقتا اوایل میترسیدم ..ولی بعدهاکه بیشتر فهمیدم چی به چیه تصمیم گرفتموماشینمونوفروختیمو کردیم سرمایه برای این کار ...کمترازیه سال دیگه میتونم بهترازاون ماشین اولی روبخرم 

2706