2733
2734
اره مصرف کردم همش تبلیغات دروغه ،توروخدا شما گول نخورید بیشتر تحقیق کنید
خدایا تو میدانی انچه را که من نمیدانم.در دانستن تو ارامشی است ودر ندانستن من تلاطمها خدایا تو خود با ارامشت تلاطمم را ارام ساز.....
دوستم نمایندگی کرفته به زووور میخواست به من بفروشه گفتم حالاتو قوووول میدی لاغر کنه؟گفت نه البته من قصد خرید هم ن اشتم اماخودش اعتراف کرد فقط مثل دمکرده ها اثر داره مثل ارام بخشی
سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دروغ محضه.لاغری فقط به اندازه خوردن و وززش کردنه
‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2728
سلام دوستان عزیز من مشاوردرمانی دمنوشهای نیوشانیک هستم. به شماره یا آیدی من من پیام بدیدتاراهکار درست برای لاغری وچاقی رو بهتون معرفی کنم. @monemi2 مشاوردرمانی نیوشانیک سمیه منعمی 09385122323 واینکه شایعه درست کردن که دروغه اشتباه هستش. من خودم اول استفاده کردم ووقتی نتیجه گرفتم. تصمیم به قروش گرفتم ومستقیم برای شرکت کارمیکنم بعدازآموزش های کاملی که گرفتم تو رو خدااول تحقیق کنید بعد قضاوت کنید

سلام عزیزم من دمنوش نیوشا رو خرید کردم خیلییی اشتهام کم شد و 12 کیلو لاغر شدم، مشاورم تحصیلاتش کارشناسی ارشد تغذیه بود. خانم همتی پور خیلی صبور و باسواد. من فوق العاده ازش راضی بودم

شمارشون رو واستون میذارم 09125677634

سایتشونم که همون نیوشانت http://newshanet.com