2737
2734

پسر من ۴ سالشه.همیشه در هال نق زدنه به قول شوهرم از خواب هم که پپا میشه انگار داره نق میزنه😁😁

عشقش لباسشویی هست.کلا تو فاز اینه که با هر چی که گیرش اومد لباسشویی و پنکه و یخچال و این جور چیزا بسازه.

دکمه لباسشوییم از دستش لق شده.پنکم پیچش شکسته.

جاروبرقیم داره داد میزنه داغونیشو.

هر روز یه چند تا چیز جدید پیدا می کنه که بهونشو بگیره.مثلا ازم تلوزیون می خواست از این قدیما  داشتیم اوریم دادیم دستش که دست از سر تلوزیون برداره. باورتون میشه بخاری رو هم می گخ بزارید وسط خونه من باهاش بازی کنم

سماور می خواد.ابمیوه گیر همزن غذا ساز. 

یعنی اونقدر تمرکزش روی وسایله رنگا رو هنوز یاد نگرفته سریع قاطی می کنه. موقع حرف زدن دقت نداره تاخیر گفتار داره.

همش در حال شیطونیه. لجبازن که هست هر چی بگم برعکسش رو انجام میده. 

نمی دونم چه جوری این عشق وسایل بودنش رو یه کوچولو کم کنم. که وقتی می گم باباجان سماور که اسباب بازی نیسا واسم اولدرم بلدمرم نکنه😍

راه‌کار دارین بسم الله.

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

بیفاوتی

به خواسته های نامعقول

پسر منم ۴سالشه

ولی یبار بگم نه دیگه تمومه

چون به نق نقاش اهمیت ندادم از اول

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
بیفاوتی به خواسته های نامعقول پسر منم ۴سالشه ولی یبار بگم نه دیگه تمومه چون به نق نقاش اهمیت ندا ...

بی تفاوت بودم تا یه سنی ولی بی خیال نمیشه بدتر حریص می شه. تا چندروز همش می گه. 

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی تفاوت بودم تا یه سنی ولی بی خیال نمیشه بدتر حریص می شه. تا چندروز همش می گه. 

احتمالا تسلیم شدین و یاد گرفته اصرار کنه که بهش برسه

وقتی گفتین نه دیگه نباید به حرفش عمل کنین حتی اگه صد روز بگه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
احتمالا تسلیم شدین و یاد گرفته اصرار کنه که بهش برسه وقتی گفتین نه دیگه نباید به حرفش عمل کنین حتی ...

مسئله اینه من به صورت جدی جلوش وایمیستادم ولی خودش می رفت برمیداشت.هزار بارم که قایم می کردم می رفت سراغ یه وسیله ی دیگه.

البته پدرش فنی کاری بلده.پسرمم کلا دوست دار سر از کار وسایل دربیاره.

من یه دختر کوچیک هم دارم پسرم از روز اول که به دنیا اومد به شدت بدقلق بود به طوری که بارها از اطرافیاندشنیدم.عوضش دخترم به شدت ارومه.