2733
2739
عنوان

فقط بخاطر خودم💔

27657 بازدید | 1808 پست

بسم الله الرحمن الرحیم 

مولایـ❤️ـم؛

مدتی است با خود می اندیشم که هر وقت به شما نزدیک تر میشدم،ازسرخودخواهی خودم بود..😔

هر وقت خواسته ای داشتم که از طریق اسباب و علل دنیایی کارساز نبود‌،صدای تان کرده و‌دعای مستجاب تان را میخواستم...

برای امور ،خانوادگی ام ،عاطفی ام، جسمی ام،همه ی گرفتاری ها 

انگار دنیا را برای دنیا میخواستم!

می‌دانستم شما در زندان غیبت هستند و از ما خواستید خودمان را اصلاح کنیم و زمینه ساز ظهورتان باشیم..

می‌دانستم هدف بالاتر از این هاست..می‌دانستم روی تک تک دعای فـرج ماحساب بازکرده اید،روی سربازی مـا.. 

اما در کمال شرمندگی، فقط خودم را دیدم.. 

مگر نه این که فرج شما رفع گرفتاری از خود ماست؟

با وجود این باز فرمودید:در مراعات حال شما کوتاهی نمی‌کنیم و فراموشتان نمی‌کنیم.

و شما طبق معمول جواب غفلت و بدی مرا با خوبی می‌دهید.. و این آمیخته و عجین با ذات مهربان پـ💚ـدر است. مرا ببخش.. 

بانوشتن اتحاد_ما_رمزظهور# درثواب تاپیک شریک بشیم🌻

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

✨️هرکاری از دستت برمیاد برای امام زمان انجام بده..‌.🤌💕

🌠🌙هر روز سعی کنید یک کاری برای امام زمانتان انجام دهید که شب وقتی می خواهید بخوابید بگویی آقاجان من این کار را برای شما کردم ولو شده یک صلوات بفرستی.

آقا شکورند، با محبتند دستتان را می گیرند.

ولویک صلوات، یک صدقه،‍یک دعا_برای_فرج# _

‍ 

می‌توانی دیگران رابه یاد امام_زمان#  بیندازی.

🌹🦋هرچه از دستت برمی آید و از عهده‌ات ساخته است.

اتحاد_ما_رمزظهور#

سلام_امام_زمانم# 

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 

✅ فرزندانمان را

با وجود حضرت_ولیعصر(عج)

در همین دوران خردسالی، کودکی و نوجوانی

مأنوس و آشنا کنیم.

روزانه می‌توانیم از دلبندمان بخواهیم به آقا جانمان،

سلام کنند.

اگر شما هم ایده ای درباره تربیت فرزند مهدوی دارین بگین..😍🌻

این هم یه داستان زیبا که به صورت غیر مستقیم در باره مهدویت هست برای فرزندان دلبندتون🥰😍❤️

🥰سری جدید کارخونه_قصه‌_ها#

https://uupload.ir/view/1_5307269063_s86g.mp3/

🔸این داستان روشنک_و_سیاه

🗣 نویسنده و راوی: فائزه آل داود پیرنگ داستان: زهرا غنی‌لو

🎭صداپیشگان:مهتاب احمدی _فائزه ال داود_بهروز جلالی

محمدرضا رادمنش_محمدرضا حلاجان

📽دستیار کارگردان :محمدرضا حلاجان

🎬کارگردان:محسن تفضلی مقدم

👼🏻 کانال واحد کودک مصاف (قندِعسل)

یار_کوچک#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

📌 آیا کشتاری وسیع در پیش است؟

🗡 عده‌ای ادعا می‌کنند که امام‌زمان بعد از قیام خود، تعداد زیادی از انسان‌ها را می‌کُشند و برای اثبات ادعای خود به روایتی استناد می‌کنند که براساس آن امام از هر هزارنفر ۹۹۹ نفر را گردن می‌زنند.

📖 برای رد این شبهه اول باید بدانیم که احادیثی که دربارۀ کشتار وسیع آخرالزمانی صحبت می‌کنند، مشکل سندی دارند و سند آن‌ها ضعیف و نامعتبر است. در واقع در کتاب‌های شیعه هیچ روایت معتبری مبنی بر گردن زدن ۹۹۹ نفر وجود ندارد. برعکس، روایات شیعه خلاف این ادعا را ثابت می‌کنند.

🔆 در روایات، حضرت دارای خُلق نبوی و شبیه‌ترین فرد به پیامبر *۱ و مایۀ رحمت برای جهانیان است.

*۲ حتی در برخی روایات اشاره شده که ایشان برخی مناطق را بدون جنگ، فتح می‌کند.*۳

🔻 از طرفی اگر تعداد زیادی از مردم کشته شوند، قطعاً این کشتار از سوی دشمنان حضرت خواهد بود، نه خود ایشان.

زیرا خونریزی، جنگ، ظلم و کشتار وسیع، از صفات و اعمال دشمنان امام‌زمان است.

📚 ۱. کمال‌الدین و تمام‌النعمة، ص۲۸۷.

۲. اصول کافی، ج۱، ص۵۲۷.

۳. ملاحم و الفتن، ص۱۳۹.

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#  

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2728

📚تکالیف‌ منتظران‌ در عصر غیبت‌ امام‌ زمان‌(عجل الله تعالی فرجه الشریف)🌿

💠صادق آل محمد علیه السلام فرمودند:

📜🔅 «هیچ چیز نزد خدا از صرف نمودن مال برای امام علیه السلام محبوب تر نیست و بدرستی که خداوند در عوض یک درهم که مؤمن از مال خود به مصرف امام برساند به اندازه کوه احد در بهشت به او عطا می فرماید.»

📚(کافی/ج۱/ص۵۳۸)🌷

اتحاد_ما_رمزظهور#

یامهدی-ادرکنی#  

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

( با مردم زیبا سخن بگویید) ❣️

منتظرانِ امام_زمان#  ‍ علیه السلام شیعیانی هستند که در رعایت اخلاق و آداب و حدود الهی کوتاهی ندارند و گفتار معصومین علیهم السلام چراغ راهشان است.

🔸#امام_صادق  علیه السّلام میفرمایند:

ای گروه شیعه! زینت ما باشید نه باعث ملامت و سرزنش ما، با مردم نیکو سخن بگویید، و زبانتان را حفظ کنید و آن را از زیاده روی و زشت گویی بازدارید.(۱).

📌و اینک این ماییم و این گفتارِ امام ششم.

⚪️یک روز در برخوردهایمان با مردم صدای خود را ضبط کنیم و بعد خودمان گوش دهیم ببینیم نحوه صحبتمان با مردم چگونه بوده است؟!

🌱عمل به این کلام نورانی  جامعه را برای ظهور  آماده می کند.غافل نباشیم….

📚۱) امالی صدوق، ص ۳۲۷، ح۱۷؛

اتحاد_ما_رمزظهور#

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌱# 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  
2740

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

2706