2733
2739

سلام بنا به دلايلي ميخوايم از جنوب تهران به يكي از محله هاي خوب تهران توي شمال بريم. 

خوب ازونجايي كه تغيير هميشه با سختي و چالش مواجه هست ميخوام ببينم كه واقعا شمال و جنوب چقدر باهم تفاوت دارن و آيا ارزش داره كه من زندگيمو جمع كنم و از منطقه 16 بريم منطقه 4

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

لطفا اگه كسي ميدونه نظر بده واقعا نظراتتون برام مهمه. 

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

باید بگم ۱۸۰ درجه فرق دارن

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله عزیزم ارزش داره

بالای شهر حتی هواشم متفاوته

مرزکز خرید فرهنگ خانواده ها همه چی متفاوته خوش حالم که تغییر خوبی داری

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    

يعني ارزش داره كه برم؟؟

يه تاپيك زدم كه شرايط زندگيمو نوشتم كه با اين شرايط برم يا نه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12789732/بنظرتون-از-جنوب-تهران-برم-شمال-شهر?page=1

2738
منطقه 16 رو نمیدونم ولی 4 محله های جورواجور داره. ولی همه چیز رو به بهتر شدن هست نه بدتر شدن و انس م ...

مد نظرم پاسداران هست . 

خود پاسداران نه هروي و ساقدوش و شمس اباد و اينا

منطقه شونزده کجا میشه ؟؟

نازي آباد خاني آباد ياخچي اباد خزانه جواديه

ارزش که دارهههه! رفتار وبرخورد آدمارو ببینی، قشنگ متوجه تفاوت میشی. البته که همه جا خوب و بد داره.

ميشه بيشتر توضيح بدي ؟

شریعتی میشه ۴؟؟؟

بله شريعتي هم 4 ميشه . ولي من پاسداران ميخوام برم 

خیلی 

زمین تا آسمون فرقه 

از لحاظ کلاس منطقه و فرهنگ منطقه 

مثل این میمونه پراید با بنز مقایسه کنی هردو ماشین هستن ولی این کجا و اون کجا 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706