2737
2734

سلام واقعيتش اينه كه من يكم دچار دوگانگي و ترديد ذهني براي يه تصميم شدم.

من يكي از محله هاي جنوبي تهران زندگي ميكنم . 

خانواده همسرم و خلي از فاميلهامون همين اطراف هستند . و البته اصلا ارتباطي با فاميلهامون نداريم ولي با خانواده همسرم در حد ماهي يكي دوبار و شايد هم كمتر ميريم يه سر ميزنيم. البته قبلا بيشتر بود ولي الان بنا به دلايلي كمتر ميريم

بقيه اشو تو كامنت بعدي ميگم

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خانواده خودم يه استان ديگه هستند و در حد  سالي دو سه بار ميريم و ميايم .

الان وضعيتماليمون به حدي شده كه بتونيم بريم منطقه سه و چهار يه خونه تقريبا صد متري رهن كنيم . البته فعلا قصد خريد نداريم وگرنه با تجميع خونه هاي اينجا ميشه اون بالا بخريم.

ولي يه چيزي كه ذهنمو درگير كرده مدرسه بچه هام هست كه خيلي اصولي و عاليه و نظيرش رو اصلا نديدم و طبق بهترين روشهاي آموزشي و تربيتي دارن پيش ميرن و واقعا منحصر بفرده.

و اينكه محل كارم و خونه و مدرسه بچه ها تقريبا به هم نزديكه و ميتونم توي يه كورس برم سر كار و بچه ها رو توي مسير پياده كنم . 

نميدونم برم بالاشهر دسترسي ها برام همينقدر راحت باشه. 

البته براي كارم چون دولتيه ميتونم انتقالي به هرجاي تهران بگيرم چون سابقه ام بالا هست.

البته پستم تنزل پيدا ميكنه و ماهي دو سه ميليون كم ميشه حقوقم . البته حقوقم زياد نيست ولي همين هم كم ميشه. 

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

از طرفي توي جنوب تهران توي يه خونه ميشينيم و دومي رو كرايه ميديم و حداقل كرايه اش ماهي 15-16 ميليونه. 

نميدونم واقعا تغيير محله از منطقه 16 به منطقه 4 انقدر ارزش داره و واقعا محله ها اينهمه با هم تفاوت دارند كه بخوام ماهيانه اينهمه هزينه كنم؟؟

البته من شهر خودم منطقه يك بودم و وقتي اومديم تهران خيلي بودن تو اين منطقه برام سخت بود و  تمام هدفم اين بود كه بريم يه محله بالاتر ولي الان ديگه عادت كردم و زندگيم اينجا روي روال افتاده و اصلا يادم نيست كه زندگي تو محله مرفه نشين چطور بود چون بيشتر از ده ساله كه اينجا نشستم .

ميشه لطفا نظراتتون رو بگيد

2740

من خودم منطقه 3 هستم. الان شمال شهر نشینی چندان مزیتی محسوب نمیشه. اینکه فکر کنی فرهنگ آدما اونجا خیلی بالاست اصلا اینطور نیست. الان همه چی قاطی شده. اگه جات خوبه همونجا بشین.

مطمئن باش با وجود ترافیک تهران اصلا راحت نخواهی بود.

شغل و مدرسه بچه ها رو هم ميبريم همون منطقه 4

من خودم منطقه 3 هستم. الان شمال شهر نشینی چندان مزیتی محسوب نمیشه. اینکه فکر کنی فرهنگ آدما اونجا خی ...

جنوب تهران اومدي و تفاوتي رو حس كردي؟؟ 

شايد به خوبي هاي منطقه سه عادت كردي و اصلا نميبينيش ديگه

جنوب تهران اومدي و تفاوتي رو حس كردي؟؟  شايد به خوبي هاي منطقه سه عادت كردي و اصلا نميبينيش دي ...

نمیگم جنوب تهران با شمال تهران فرقی نداره. مسلما فرق داره. اما بعضی مشکلات مختص شهر تهرانه و با بالاشهر نشینی حل نمیشه.

2706