2733
2734

سلام من پریودام منظمه و ۴ روز مونده با پری یه سری علائم دارم درد سینه و نفخ .خستگی و مثل بارداری اولم ک ناموفق بود درد عضلات و تنگی نفس.

امروز صبح این بی بی چکم بود نظدتون بهم بگین لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثبته

....❤️اللّٰهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️.اللّٰهم عجل لولیک فرج ❤️🙏🥺...اگه میشه برای حاجاتم یه صلوات بفرستید 🍁🧡🥺... کاربر Zahooram هستم که رمز عبورم رو فراموش کردم 😵‍💫💚🌱
2742
2740
باز دوباره بی بی میزارم اگه پر رنگ شد انشالله میرم از

ربط به پررنگی نداره

همین بعدازظهر برو آزمایش بده 

....❤️اللّٰهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️.اللّٰهم عجل لولیک فرج ❤️🙏🥺...اگه میشه برای حاجاتم یه صلوات بفرستید 🍁🧡🥺... کاربر Zahooram هستم که رمز عبورم رو فراموش کردم 😵‍💫💚🌱
نه میترسم باز الکی باشه هم پولم میره هم بدتر حالم گرفته میشه😔

إن شاءللّٰه درسته 

میخوای اول صبح بی بی چک مدیکور بزن بعدش اگه مثبت شد حتماً برو آزمایش بده 

۴روز خیلی زوده که تست زدین.ممکنه حتی منفی کاذب بده.علائم پریودی و بارداری کاملا مثل همدیگن.تا روز موعد صبر کن دوباره بزن.

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همین کارو میکنم دعا کن عزیزم

إن شاءللّٰه مثبته گلم 

و بارداری😍❤️

2706