2737
2734
عنوان

واقعا آدما چقدر خودخواه شدن

219 بازدید | 13 پست

پیرو تاپیک پز بازدید

اون مادر بدبخت سرطان داره معلوم نیس تا کی زنده باشه بعد عروس ب فکر اینه که شوهرش پیشش نمی خوابه

و مادر شوهرش لخته 

توقع داره با اون  زخم شلوار بپوشه 

واقعا جقدر دنیا بی رحمه 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

بازم قضاوت

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
روراست باش انتقاد داری تو تایپک بگو   پشتش حرف نزن  اگر اون خودخواهه شمام رفتارت مث ...

مهندس قفله

درسته پسرشه وظیفشه ازش مراقبت کنه.. مامانش کلی واسش زحمت کشیده ولی خدایی واسه اون عروسم سخته یکم.. ...

همون عروس فکر کنه مادر خودشه 

بهترین و راحت ترین کار اینه که قضاوت نکنیم❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740

بمن چه رو با خودت تکرار کن تا بتوچه رو نشنوی 😉

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 

چرا زندگی بقیه رو میکشونی تو تاپیک خودت.. زندگی هرکسی ب خودش مربوطه.. حتی ی لحظه جای کسی نیستیم فقط جای خودمونیم.. حتی گاهی بزور خودمونو هم میشناسیم چ برسه ب بقیه 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

من تاپیکو خوندم. اول فکر کردم‌چه عروسی. بعد دیدم خیلی داره‌محترمانه جواب میده و قصدش فقط درد و دل کردن . خب اون چون تازه ازدواج‌کرده تحمل این شرایط براش سخت و حق داره یه جاهایی گله کنه یا بخواد بیاد یه جای دیگه درد و دل کنه. و به نظرم کار خوبی کرده چون اکثرا هم بهش حق دادن‌هم‌دلداری دادن و به صبر تشویقش کردن به نظرم اون عروس الان از حرف کاربرا کلی انرژی گرفته و بیشتر همسرشو درک میکنه الان. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن