2752
2734
کاش کسی بود هم درد من بود یکم دلداریم میداد چند روز دیگه کفشش اماده میشه اصلا دلم نمیخواد زمان بگذره

سلام حالتون خوبه؟ . خواستم بدونم تجربه تون چطور بود؟ بچه تون خوب شد؟ چظور گذشت؟ سخت بود؟

دختر من همین مشکل پای ضربدری داشت از کلینیک ارتوپدی برتر بریس مخصوصشو تهیه کردم و مداوم استفاده کردیم خیلی نتیجه خوبی داشت و الان دخترم بدون مشکل راه میره . کلینیک ارتوز پرتزی برتر بهترین کلینیک ارتوپدی فنی هستش و کیفیت محصولاتشون خیلی عالیه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سحر چطوری کنترلش کزدی ارومش کزدی اذیت نمیشد تو خواب

سلام دوست عزیز میدونم چندین سال از تاپیک شما گذشته ولی منم پسرم هم سن پسره شماست واین مشکل روداره.میخوام بدونم پسرشما الان که چندسال گذشته چطوره پاهاش..ممنون میشم ک جوابموبدی

2731
معمولا تا شش سال خوب میشن واسه ماهان فکنم شدیدع که انقد منو ترسوندن

سلام عزیزم.چندسالی که از تاپیک گذشته امیدوارم پسرتخوب شده باشه.بچه ی منم همین مشکل رو داره میشه بگی نتیجه برای پسرت چی شد؟

سلام دوست عزیز میدونم چندین سال از تاپیک شما گذشته ولی منم پسرم هم سن پسره شماست واین مشکل روداره.می ...

سلام شما چیکار کردید برای پسرتون؟!

پسر منم پاش ضربدریه پیش دکتر غزنوی تونستم وقت بگیرم 

نمیدونم بریس میده یا نه اما پسرم حس میکنم شدیده ۲۱ ماهشه 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚