2737
2734
عنوان

سفید شدن مودر۲۶سالگی

126 بازدید | 5 پست

زندگیه قشنگی نداشتم همش پراسترسو تنش بوده از تولد تا الان ۲تام بچه دارم ولی موهام پرپشته امروز داشتم پوست سرمومیدم تودسشویی بالای گوشام یکم سفید شدن کیا اینجورین زود سفید شدن بخاطر چیه؟ 

بعضي زخــــم ها هســــــت كه هـــــــــر روز بــــايـــد روشونو باز كنــــيو نـــــــــمـــــــــــــك بپـــــــــــاشــــــــــ ــــي ...تــــــــا يــــــــــادت نـــــــــــــره كه ســــــــــــــراغ بعضـــــــــــي آدمـــــــــــــانبــــــــــــــــــــايـ ـــــــد رفـــــــــــت ، نــــــــــــــبـايـــد!
من ۲۰ سالمه ۳ تا دونه تار موی سفید دارم🚶🏻‍♀️

ای بابا مثه اینکه تنهانیستم

بعضي زخــــم ها هســــــت كه هـــــــــر روز بــــايـــد روشونو باز كنــــيو نـــــــــمـــــــــــــك بپـــــــــــاشــــــــــ ــــي ...تــــــــا يــــــــــادت نـــــــــــــره كه ســــــــــــــراغ بعضـــــــــــي آدمـــــــــــــانبــــــــــــــــــــايـ ـــــــد رفـــــــــــت ، نــــــــــــــبـايـــد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۲۵ ۲۶ سالکی یه عالمه موی سفید داشتم. الانم ۳۰ سالمه و موهام خیلی سفیده. نمیتونم کاریش کنم. پس میپذیر ...

ای بابا ما زناچراانقد بدبختیم🥲🥲🥲🥲🥲