2737
2739
عنوان

پسر15ماهم دیشب گریمو درآورد🤕

898 بازدید | 70 پست

دیشب پسرمو نزدیکای12خابوندم همیشه هم رو پاک میخابه ساعت 2اینا بیدار شد یه 40دیقه ای گذاشتم رو پام اصلا نخوابید منم سردردبدی داشتم فقط میخواستم بخابم ولی ایشون میخواستن بازی کنن اما تنهایی نه به منم میگف پاشو اما من خیلی خسته و سردرد و ...بودم یکم بازی کرد دوباره گذاشتم رو پام که بخوابه یه40رو پام بود کمرم داشت می‌شکست از بس رو پام بود فک میکردم مهره های پایین کمرم دارن به هم سابیده میشن دیگ گریم دراومد بهش میگفتم بخاب دیگ من مردم آخه 

همسرم بیدار شد دید من گریه میکنم گف بدش من بخابونم گفتم نه تو بخاب 5ونیم میری سرکار گف ن بدش ب من و با اصرار گرفت و گذاشت رو پاش

آه نگو ک کلافه ام از دست دخترم ،حتی همراهم میاد دستشویی ،نمیدونم چکارش کنم حق ندارم ی غذا بزارم باید بغلم باشه ۲سال وچهارماهشه ولی خیلی وابسته اس،با اینکه پیش مامانمم میزارم

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دراز کشیدم اما انقد سرم درد میکرد و کمردرد شده بودم که خابم نمی‌برد بالاخره خابیدم 

5ونیم که همسرم رف منو بیدار کرد که مراقب پسرم باشم دوباره ایشون نخوابیدن تااااا7ونیم 

اما دیگ سردرد نداشتم و آروم بودم خداروشکر تونستم دوام بیارم امشبه رو

2742
آه نگو ک کلافه ام از دست دخترم ،حتی همراهم میاد دستشویی ،نمیدونم چکارش کنم حق ندارم ی غذا بزارم باید ...

خیلی خیلی سخته منم دقیقا مثل توام

من دیشب صدبار به خودم گفتم دیگ غلط کنم بچه لیارم

بعضی شبا دختر منم این طور میکنه ساعت ۳ شب بیدار میشه خودشم فقط باید تو بغلم راه برم تا بخوابه . تا میزارم زمین بلند میشه . بعضی شبا می بینی یه ساعت فقط پیاده روی می کنم .

2740
وقتی سردرد و کمر درد باشی واقعا سخت میشه  خیلی عذاب کشیدم دیشب

اره دیگه آدم نخوابه سردرد میشه من ۸ ماهه نخوابیدم ۲۰ کیلو کم کردم تو ۸ ماه استخونام تک تک میکنه صدا میده موهام میریزه دیگه مادر شدن هنمینه

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

همین الان ۴۰دقیقس دارم تکون میدم پاشنه ی پام بیحسه

دخترِ قشنگ مامان👶بیصبرانه منتظرتم...💗👶             خدا جونم خودت بهم دادیش خودتم مراقبش باش دخترمو صحیح و سالم از تو میخوام👼🙏🤲

ببین پسر منم یازده ماهشه هر از گاهی بیخواب میشه دکتر بی بی سد داد ۵سی سی میدم راحت میخوابه گیاهیم هست 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

کدئین میخوردی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
بعضی شبا دختر منم این طور میکنه ساعت ۳ شب بیدار میشه خودشم فقط باید تو بغلم راه برم تا بخوابه . تا م ...

دستات نمیشکنه؟

پسر من پاهامو و کمرمو داغون کرده 

از 7ونیم که خابید تا 12بازم چند بار بیدار می‌شد و میذاشتم رو پام

2706