2737
2739

دخترم متولد ۹۷ هست امروز دیدم موهای واژنش کرکی مانند هست و بنظرم قبلا نبوده تازه دراومده نکنه بلوغ زودرس باشه یا باید تیره باشه موی زائد؟ علائم دیگه نداره انقد تاپیک بلوع زودرس دیدم اینجا نگران شدم

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

نه بابا ایرادی نداره

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کرکی رو اکثر بچه ها دارن 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
کرکی که همه قسمت‌های بدنشون داره  باید نوک سینه هاشون رشد کمه موهای ضخیم دربیاد

نه ضخیم نیست موهای زرد مانند کرکی ولی قبلا نبود یا شایدم خیلی توجه نکرده بودم نمیدونم

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
2740
2706