2737
2734
عنوان

بچه ها اعصابم خورده لطفاً بیاین

83 بازدید | 6 پست

نزدیک یک سال و نیم پیش ما صد ملیون ب خانوادم قرض دادیم حالا بعد یک سال و نیم بابام هنوز نتوانسته جور کنه پس بده شوهرمم همش ب من غر میزنه از طرفی بابام اینا هم بهشون میگم ندارن ک بدن شوهرم همش میگه ارزش پولم رفت نمیدونم چیکار کنم😭😭

عزیزم ازابتدابایدبه پدرتون میگفتید ماهم نداریم یاپولمون روجای خرج کردیم 

که این سوءتفاهمات پیش نمی‌آمد 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازجهت هم حق باهمسرتونه 

گلم خب اگه طلا می‌گرفتید حداقل ی مقدارسودی اومده بود روش 

دیگه خودتون الان خانم ی خونه هستیدومیبینیدمخارج چقدگرون شده وواقعا پول دروردن سخت شده

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2742
عمل انجام شده قرار گرفتیم

درسته ولی واقعا سخته 

من اکه جای پدرتون بودم هیچ وقت به دخترم رونمیزدم وقتی میدونم پس دادنش سخته 

واختلاف توزندگی بچه ام بیافته