2733
2734
عنوان

من عاشق چشمت شدم

201 بازدید | 14 پست

وقتی گریبان عدم با دست خلقت می درید

وقتی ابد چشم تو را پیش از ازل می آفرید

وقتی زمین ناز تو را در آسمان ها می کشید

وقتی عطش طعم تو را با اشک هایم می چشید

من عاشق چشمت شدم نه عقل بود و نه دلی

چیزی نمی دانم از این دیوانگی و عاقلی

؛ 

یک آن شد این عاشق شدن، دنیا همان یک لحظه بود. 

آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود

وقتی که من عاشق شدم، شیطان به نامم سجده کرد

آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد

من بودم و چشمان تو نه آتشی و نه گِلی

؛ 

من عاشق چشمت شدم، شاید کمی هم بیشتر

-جورجای عزیزم:) 

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از آهنگای ثابت پلی لیستم.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

یادش بخیر مدار صفر درجه 

چقدررر شهاب کراش بود، هس ینی

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
از آهنگای ثابت پلی لیستم.

ای وای:) 

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2740
یادش بخیر مدار صفر درجه  چقدررر شهاب کراش بود، هس ینی

یادش بخیر باههمون لعنتی عاشق شدم .مدارو میگما 

رفتم به اون روزها ۱۵سااال عمرمو صرف کردم آخرم هیییچ 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
یادش بخیر باههمون لعنتی عاشق شدم .مدارو میگما  رفتم به اون روزها ۱۵سااال عمرمو صرف کردم آخرم ه ...

پشیمونی؟ چیزی که حس کردی بنظرت ارزششو نداشت؟ 

یادش بخیر باههمون لعنتی عاشق شدم .مدارو میگما  رفتم به اون روزها ۱۵سااال عمرمو صرف کردم آخرم ه ...

ینی چ با سریال مدار صفر درجه عاشق شدی بعد ۱۵ سال گذشت و فهمیدی اشتب بوده؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ینی چ با سریال مدار صفر درجه عاشق شدی بعد ۱۵ سال گذشت و فهمیدی اشتب بوده؟ 

میگم همزمان که اونو میداد منم عاشق شدم 😵‍💫

البته ۱۵سال گذشت تا بفهمم آدم اشتباهی و انتخاب کردم 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
میگم همزمان که اونو میداد منم عاشق شدم 😵‍💫 البته ۱۵سال گذشت تا بفهمم آدم اشتباهی و انتخاب کردم&nb ...

عااا گرفتم 

ای بابا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقعا ادم بیشخصیتی هستی هم یه جماعتی رو قضاوت میکنی هم من رو اونی که دقیقا از مذهبی ها عقده داره تویی خودتو حتما به یکی نشون بده بد مشکل داری ریپ هم نزن خزعبلاتتو نمیخونم😏

واقعا ادم بیشخصیتی هستی هم یه جماعتی رو قضاوت میکنی هم من رو اونی که دقیقا از مذهبی ها عقده داره توی ...

الهی بگردم چقد شما درگیر شده ذهنت ک حتی بعد تعطیل شدن اون تاپیک اومدی تاپیک خودم عقده هاتو تخلیه کنی 😂

اشکال نداره عزیزم بالاخره هرکسی یه ظرفیت شخصیتی ای داره، لول شمام در این حده کاریش نمیشه کرد🌹

2706