2737
2734
عنوان

بتا هزار ۱۰۰۰

155 بازدید | 13 پست

سلام من ۲۳ آبان آخرین بار پریود شدم و موعد بعدم ۲۳ یا ۲۱ آدر بود نشدم شنبه ۹ دی بی بی چک مثبت شد و دوشنبه۱۱ دی هم مثبت شد پنج شنبه ۱۴ دی آز مایش دادم بتا ۱۰۰۰ با اون فلش پشتش بود الان هفته چند بارداری هستم؟ خوبه؟

عزیزممممم😍😍😍😍

من ۲۴ابان آخرین پریودیم بود 

الان هفت هفتمه 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من بتا 1000بود رفتم سونوکرد قلبش تشکیل شده بود

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏
2738
چقدر خوبه دیر بفهمی وقتی رفتی دکتر همون موقعه صدای قشنگ قلبشم بشنوی😍 با وجود تو دلیت واسه ما چشم ا ...

ممنون مرسی 

حتما دعا میکنم انشالله دامن همه چشم انتظارها سبز بشه

چقدر خوبه دیر بفهمی وقتی رفتی دکتر همون موقعه صدای قشنگ قلبشم بشنوی😍 با وجود تو دلیت واسه ما چشم ا ...

عزیزم من بچم مرد متاسفانه.. ممنون از دعای خوبت انشالله همه چشم انتظارا رو خدا دامنشونو سبز کنه، من خودمم چشم انتظارم

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏
عزیزم من بچم مرد متاسفانه.. ممنون از دعای خوبت انشالله همه چشم انتظارا رو خدا دامنشونو سبز کنه، من خ ...

عزیزدلم متاسفم اخه تیکر داشتین 💔

انشالله که خدا هرچی زودتر جاشو برااتون پر کنه عزیزم 

عزیزدلم متاسفم اخه تیکر داشتین 💔 انشالله که خدا هرچی زودتر جاشو برااتون پر کنه عزیزم 

💔ممنون مهربون، انشالله تا قبل عید همه چشم انتظارا نی نی دار بشن خودتم یه نی نی فرفری بدنیابیاری

💔ممنون مهربون، انشالله تا قبل عید همه چشم انتظارا نی نی دار بشن خودتم یه نی نی فرفری بدنیابیاری

🥺🥺ووی خدا قلبم مرسی از دعای قشنگت آمین عزیزدلم انشالله تا عید همه چشم انتظارا شکمشون بیاد بالا همچنین ما💕