2737
2734
عنوان

اطرافتون اونایی که به تازگی.....

133 بازدید | 23 پست

مزدوج شدن یا خودتون....

مهریه چقدر بوده؟

مال قدیم نه این سالهای جدید

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
یکیش ۳۱۳ یکیش ۱۴ اون ۱۴ تایی جهازم به عهده داماد بود

پس الانم با این گرونیا مهریه بالا میگن

نمیدونم چطوری پسرا قبول میکنن نمیتونن بدن

خیلی دوست دارم تجربه خودتونیا اطرافیانتون از مهاجرت با من به اشتراک بزارین و کامنت کنین🧡💛💚💙💜
دخترای فامیلمون همه ۴۰۰،۵۰۰ تا سکه مهریه شونه. من به خواستگارام میگم عرف ما همینه میگن زیاده و میرن ...

ماهم زیاد میگیم ولی الان دیگه کسی این مهریه رو قبول نمیکنه

بیار پایینتر مثلا ۲۰۰ تا اینا خوبه

من مهریه ام 14 تا ولی شش دنگ خونه به اسمم جاش

خونه خیلی بهتر از سکه هست

2740
ماهم زیاد میگیم ولی الان دیگه کسی این مهریه رو قبول نمیکنه بیار پایینتر مثلا ۲۰۰ تا اینا خوبه

آخه عرفمون همینه.

من نمیخوام مهریه رو مطالبه کنم فقط یه عدده که رو کاغذ نوشته میشه‌ برای روز مبادا.

اگه انتظار دارن مهریه رو کم کنم پس جهازم کم میشه‌ در حد همون ۲۰۰سکه وسایل میخرم

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 
پس الانم با این گرونیا مهریه بالا میگن نمیدونم چطوری پسرا قبول میکنن نمیتونن بدن

آره اگرم پایین گرفتی حق طلاقم بگیر وگرنه به ضررت میشه تازه اینا بالا گرفتن هنوز جیگرشون خونه از دست شوهر

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
آخه عرفمون همینه. من نمیخوام مهریه رو مطالبه کنم فقط یه عدده که رو کاغذ نوشته میشه‌ برای روز مبادا. ...

من ۱۳۵ سکه زدم سه میلیاردو خورده شد

۴۰۰  ۵۰۰ تا خیلی زیاد میشه

جهیزیه همه رو خودتون میگیرن یا داماد هم میگیره؟

آره اگرم پایین گرفتی حق طلاقم بگیر وگرنه به ضررت میشه تازه اینا بالا گرفتن هنوز جیگرشون خونه از دست ...

برای خودم نیس برای برادرمه 

یک مشاور میگفت زیاد قبول نکنین هرچقدر میتونین بدین قبول کنین

من ۱۳۵ سکه زدم سه میلیاردو خورده شد ۴۰۰  ۵۰۰ تا خیلی زیاد میشه جهیزیه همه رو خودتون میگیرن یا ...

نوبت ازدواج ما شد آسمون تپید😂سکه گرون شد خونه گرون شد همه قیمتا سر به فلک کشید😄

۳ تا تیکه به عهده داماده.

من به چندتاشون گفتم مهریه نمیخوام بجاش شروط ضمن عقدو بده بهم.بازم قبول نکردن😄

قوی بمون ، هنوز آخر قصه نرسیده !🌝💫️ 

طرف ما زیر ۳۱۴ قبول نمیکنن ،مگه اینکه حق طلاق بدن بهش

خسته تراز آنم که بگویم چه کشیدم   ،می‌توانم بگویم به قدری زجر کشیدم که نه تنها حوصله تعریف کردنش ندارم بلکه حوصله فکر کردنش را ندارم ،   این حالم مرا مجبور  به خنثی بودن کرده  لطفا برام صلوات اگه میتونی بفرست ،در ازاش برات حمد وتوحید می‌خوانم عزیزم
2706