2733
2734
عنوان

پارتنرم حس میکنم بهم خیانت میکنه

184 بازدید | 25 پست

سلام دخترا 

من اوایل رابطم خوب بود و خوب پیش میرفت خیل عاشقانه رفتار میکرد خوب سوپرایز میکرد همش تمایل داشت بیاد دیدنم

اما دو ماه اخیر کلا رفتارش عوض شده اولا خبیلییی بهم کم توجهه و محل زندگیمون با هم ۲ساعت فاصله داره و جدیدا کلا میره شهر خودش میمونه اینجا هم البته خونه داره 

و نه زیاد تمایلی داره بیاد دیدنم نه وقتی شهر خودشه به من پیام میده زیاد و دیگه مثل قبل بهم ابراز احساسات نمیکنه و همشم قرار کنسل میکنه با من اونم دوساعت قبلش خیلی دارم از رفتاراش اذیت میشم بگین چیکار کنم حتی دیگه خرج نمیکنه میریم بیرون شب میگه من سیرم که خرج شام نده 

حست درسته

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کاری به سری طرف ندارم اما چرا فکر میکنی همیشه مرد باید خرج کنه؟

چرا میری بیرون واسم شام خوردن؟ 

من هیچ وقت اینطوری نبودم نمیتونم درک کنم

شاید شما کار درست رو میکنی من اشتباه میکنم ( البته من متاهلم)

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
2740
کاری به سری طرف ندارم اما چرا فکر میکنی همیشه مرد باید خرج کنه؟ چرا میری بیرون واسم شام خوردن؟  ...

خب خوشبحال شما مگه شما توی رابطه منی بدونی من چه خرجایی میکنم؟ بدم میاد جدیدا یه سریاتون سیس خود کفایی برداشتین من تاالان ۵تومن فقط کادو خریدم 

پارتنر ، رل و یا هر کلمه ی دیگه ای که رو دوستیهاتون میزارید فقط و فقط برای اوقات پر کنی پسرها و وقت گذروندن خودشون هست

اسم اصلیش کشک که ته تهش هیچی گیرتون نمیاد و بزرگترین ضربه رو خود دختر میخوره 

هر کسی که پیشنهاد دوستی داد ، شما شماره تلفن باباتونو بهش بدید بگید اگه واقعاً قصدت ازدواج به پدرم زنگ بزن 

عمرا اگه زنگ بزنه 

دوران نامزدی رو واسه همین آشنایی ها گذاشتن 

موفق باشید...

2706