2737
2734

یه وسیله عالی می‌خوام بهتون معرفی کنم که بادکش و حجامت رو براتون خییییلی آسون می‌کنه.

با دستگاه بادکش برقی دو موتوره کار بادکش و حجامت رو سریع و راحت انجام بدید.

دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)

من خودم حجامت و بادکش و فصد اینا بلدم...اینی ک شما میگید میشه بادکش سرد...بادکشی ک تاثیر داره بادکش گرم هست ک با پنبه و الکل صنعتی اتیش درست کنی بذاری

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !

قابلیت‌های درمانی و زیبایی دستگاه بادکش برقی دو موتوره شامل موارد زیر است:

• بادکش
  • حجامت
  • ماساژ درمانی
  • درمان کمردرد و درد کتف و سایر دردهای بدن
  • رفع خستگی و تسکین تنش، اسپاسم و دردهای عضلانی از طریق افزایش خون‌رسانی و انبساط عضلات
  • کاهش چین و چروک
  • لیفت و سفت کردن پوست صورت، گونه، باسن، سینه، شکم، ران، بازو و سایر نواحی بدن
  • بهبود خاصیت ارتجاعی پوست صورت و بدن
  • فرم دهی به بدن
  • افزایش سایز و لیفت سینه در صورت تهیه کاپ بادکش مخصوص سینه
دستگاه بادکش برقی برای بادکش‌درمانی، ماساژدرمانی، حجامت، تسکین دردهای عضلانی و کمردرد، لیفت، و فرم‌دهی به بدن.   راحت و سریع و بدون عوارض   . اطلاعات بیشتر و خرید از‌ باسلام (تاپیک آخرم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم حجامت و بادکش و فصد اینا بلدم...اینی ک شما میگید میشه بادکش سرد...بادکشی ک تاثیر داره بادکش ...

منم بلدم تو خونه گرم انجام میدم برای خانوادم خیلی هم عالیه

سلامتی و خوشبختی دخترم
2731

برای سفارش ایمن و راحت از باسلام لینک رو کپی کنید : https://basalam.com/balootelectronic/product/11760106 . 

قیمت: 1,947,500 تومان

من خودم حجامت و بادکش و فصد اینا بلدم...اینی ک شما میگید میشه بادکش سرد...بادکشی ک تاثیر داره بادکش ...

عالی. بادکش گرم خیلی خوبه. اما بادکش سرد هم موثره و در تمام مراکز درمانی طب سنتی ازش استفاده میشه. ضمن این که سریعتر و راحت تر هم هست.

حالا قیمتش چنده

قیمت: 1,947,500 تومان

2738
منم بلدم تو خونه گرم انجام میدم برای خانوادم خیلی هم عالیه

دقیقا خیلی عالیه....من خودم کمر درد داشتم ۷جلسه بادکش کردم کلا رفع شد

وقتی افسرده شدم،مامانم می‌گفت چشم خورده!دکتر می‌گفت بیماریه!مذهبی میگفت جنه! و من تنها کسی بودم که میدونستم تویی . . !
عالی. بادکش گرم خیلی خوبه. اما بادکش سرد هم موثره و در تمام مراکز درمانی طب سنتی ازش استفاده میشه. ض ...

بله من خودم تومراکز طب سنتی کار کردم...ولی خب اکثرا طالب بادکش گرم بودن..ولی برای حجامت خیلی کاربرد داره این دستگاه

بله من خودم تومراکز طب سنتی کار کردم...ولی خب اکثرا طالب بادکش گرم بودن..ولی برای حجامت خیلی کاربرد ...

دقیقا. من خودم برای اطرافیان حجامت انجام میدادم اولش که بادکش مینداختم با بادکش دستی واقعا خسته میشدم حتی انگشتم تاول میزد اما با این دستگاه کارم خیلی راحت شده.

دقیقا خیلی عالیه....من خودم کمر درد داشتم ۷جلسه بادکش کردم کلا رفع شد

چقدر خوب خدا رو شکر. درمانهای سنتی و طبیعی عالی هستن.

دستگاه بادکش برقی تک موتوره با قدرت مکش ۶۰۰ میلی‌متر جیوه و مکش قابل تنظیم، یک تجربه بادکش‌درمانی و حجامت راحت و لذت‌بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بر خلاف بادکش‌های دستی که کار با آن‌ها زمانبر و انرژی‌بر است و استفاده از دسته وکیوم موجب خستگی دست‌ها و حتی تاول‌زدگی انگشتان دست می‌شود، با دستگاه بادکش برقی می‌توانید یک بادکش‌درمانی و حجامت سریع، بهداشتی، بی‌دردسر و کار‌آمد را تجربه کنید به نحوی که حتی انجام بادکش به مدت طولانی برای شما خسته کننده نخواهد بود.

لینک خرید از باسلام:

https://basalam.com/balootelectronic/product/11760101

دستگاه بادکش برقی-شارژی دو موتوره با بندنه فلزی و محکم با باتری لیتیومی قابل شارژ ۱۵۰۰ میلی‌آمپر، قدرت مکش ۱۲۰۰ میلی‌متر جیوه و مکش قابل تنظیم، یک تجربه بادکش‌درمانی و حجامت راحت و لذت‌بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شارژی بودن دستگاه بادکش برقی- شارژی دو موتوره با ۴ الی ۶ ساعت شارژدهی در کار مداوم، این امکان فوق‌العاده را به شما می‌دهد که در هر مکان بدون نیاز به اتصال دستگاه به برق و سیم‌های دست و پاگیر، عمل بادکش‌درمانی را انجام دهید.

https://basalam.com/balootelectronic/product/11760114

2706