2737
2734
عنوان

ویار حاملگی اینجوریه که ....

955 بازدید | 120 پست

ویار حاملگی اینجوریه که شما خورشت رو هوس میکنی چون صرفا اسم یه کاربر خورشت هست ک حتی نمیدونی چه خورشتی 😂😂😂😂تا حامله نشید و به روز من نیفتید واقعا متوجه نمیشید چی میگم!

خورشت !!!! اخه زن چه خورشتی ؟! هیچی فقط خورشت باشه ! خود خورشت 🤣🤣🤣🤣

بچه ها شما چه هوسایی داشتید ؟ جالباش چی بوده؟ 

😂😂

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏

من تو پریودام حامله میشم😑

یه هوسایی میکنم خودم هنگ میکنم🤣

این ماه یه چیزیو بشدت میخورم با اینکه زیادش خوب نیست بعد میشینم از مزه یه چیزی توش حالم بهم میخوره میخوام بالا بیارم😑

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من تو پریودام حامله میشم😑 یه هوسایی میکنم خودم هنگ میکنم🤣 این ماه یه چیزیو بشدت میخورم با اینکه ...

وای اون پی ام اس که همگانیه! من خواهرام کل سوپرمارکتو هوس میکنن! نگاشون کنی نی قلیونن ها 😂ولی یه چیزایی میخوان

یه بار یکی از خواهرام هوس جوهر لیمو و خاک کرده بود تو پریودی 😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمونم‌کن، نی نی رو توی بغلم بگیرم سالم لطفا🥰 دختری که چشمش به آسمونه و منتظر که دامنش سبز بشه...لطفا برام دعا کن به آرزوم برسم و خدا حسرت به دلم‌ نزاره 💖 من معجزه خدا رو دیدم😍برای نی نی توی دلم لطفا دعا کن سالم بغلش بگیرم 😍الهی هرچی میخوای خدا به دل مهربون و زبون دعاگوت ببخشه🙏
من فقط،از همه چی بدم میومد با همه چی حالت تهوع میگرفتم و بالا میاوردم یاد ندارم هوس کرده باشم 

ویار و حالت تهوع و بالا اوردن و معده درد که جزو جدانشدنی حاملگیه ولی هوسم هست

یعنی‌هیچی هوس نکردی حتی یه بار؟غذایی ؟ میوه ای ؟ خوراکی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک هفته قبل پریودی مث حامله ها میشم‌.هرکی هرچی میگه دلم میخاد

انقدرم میچسبه میخوری اینجور وقتا 😇😁کم از ویار نداره 😋😋😋دلم ویار پریود خواست 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
وای خیلی عجیب و بده🤣

عجیب و غریبه

ادم گاهی میگه واقعا این منم؟؟؟؟ کسی توی منه؟ این چیه خدایی اخه هوس میشه!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه فقط بدم میومد از همه چی  با بوی هرجیری دستشویی بودم .... اصلا نمیدونم هوس چه شکلیع

عزیزم 🥲نی نی تون هوسی نبوده ، بچه ی خوبی بوده 😇

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هوس ماکارونی مادرم کردم ک شهر دور بود ،گریه کردم ...

هوس سمبوسه کردم ،با دردسر پختم یکم خوردم از طعم سبزیش بدم اومد کلی مواد ریختم دور ،، تو تاکسی صدای مداحی آقا پخش بود عقم می‌گرفت ( کلا از مردها جز همسر خودم متنفر بودم ) ..از یخچال و بوی غذا متنفر بودم ، بوی عدس و پیاز داغ بدم می اومد و...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
عجیب و غریبه ادم گاهی میگه واقعا این منم؟؟؟؟ کسی توی منه؟ این چیه خدایی اخه هوس میشه!

دقیقا کسی توی منه😑

یهو سگ میشم میپرم به همه بعد دعوا رو که راه انداختم انگار دوسالمه یا میرم بغلشون گریه میکنم یا میرم زیر پتو قایم میشم که با من دعوا نکنید مظلومم فلانم🤣🤣🤣یا بشدتتتت لووووس میشما😑میشینم چندساعت با بغض خیره میشم دقیقشم نمیدونم🤣

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
2706