2733
2734

امسال تازه عروسم  مامان اینا غنچه اورده بودند   قرار بود که عمه و خاله و دایی فلانم بیاد بعد اومدن از طرف شوهر دوتا خواهراش و مادرش بودن چون قرار بود  بعد شام  خواهر برادرای شوهرم جمع شن  دیگه واسه بعدازطهر همشونو دعوت نکردیم خونمونم جا نمیشد ولی مادرشوهرم گفت که اره مگه من ادم ندارم فلان منم ناراحت شدم مامانم همه چی اورده بود عوض دستت درد نکنه اونجور کفت  بعد شوهرمو پر کرده بودند که اره مگه تو ادم نداری تو یتیمی فلانم با اینکه شوهرم خودش گفت همشونو دعوت نکن بعد اینکه مادرش اونحرفارو گفته بود اومد گفت اره منم ادم دارم چرا باید دعوت نمیکردید فلان کلی حرف بارم کرد ناراحتی اومد  شوهرم حس میکنم که خیلی طرف اوناس دوس نداره به خانوادش بی احترامی کنن ولی   اونام هر چی بگن میگه اره به صلاحمونه هر چی بشه از مادرش مشورت میگیره منم میخام کاری کنم این وابستکی کم بشه با خود من مصلحت کنه مشورت کنه نزارم زیاد دخالت کنن بنظرتون چطور رفتار کنم یادم بدین تازه عروسم ۴ ماه هم نامزد موندیم ۸ ماه ایناس هم عروسی کردیم

باور کن محاله پسری ک دستش با مامانش توویه کاسه ست  رو عوض کنی..مگر معجزه بشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کم کم ریز ریز شوهرت اونجوری که داری تو مشتت بگیر ..شما کلا یکساله با هم هستید هنوز خیلی مونده تا به تو اعتماد کنه معلومه حرف گوش کن مادرشه...طبیعی هست ..زیاد جوش نزن و صبور باش

خدایا دوستت دارم
همیشه انصاف بین خانواده ها رعایت کن .باعث دلخوری شوهرت نشو ..حتی اگه تو دلت دوستشون نداری یجوری وانم ...

هیچی من اونارو دوس دارم و احترام بیشتری براشون میزارم ولی خب شوهرم مثلن الان میگم ادویه تموم شده میگه که میگم مامان از بازار هفتگی بخره میگم خب خودت از معازه بخر میگه هان چیه مگه چی میشه بگم بخره 

شوهرم خیلی خوبه اصلا ادیتم‌نمیکنه مثلن مردی نیست  که بگه اره صبحا میرم‌سرکار باید پاشی صبحونه بدی خودم‌پاشم پا میشم نشدم خودش چایی میخوره میره بعد واسه منم همه چی فراهم‌میکنه مریض باشم درکم میکنه اصلا کاری بهم نداره ولی خب انگار تازگیا حس میکنم  بیش از اندازه وابستگی داره البته  تا حالا مثلن بخث خاصی پیش نیومده ها دخالت کنن ولی بعضی مواقع میشه   در ضمن‌میدونما مادرشوهرم‌خیلی با سیاسته 

2738
کم کم ریز ریز شوهرت اونجوری که داری تو مشتت بگیر ..شما کلا یکساله با هم هستید هنوز خیلی مونده تا به ...

چطور تو دستم‌بگیرم واسش همه کار میکنم‌نمیدونم دیگه  شمام بگید چیکار کنم تا به طرفم‌کشیده شه

شوهرم خیلی خوبه اصلا ادیتم‌نمیکنه مثلن مردی نیست  که بگه اره صبحا میرم‌سرکار باید پاشی صبحونه ب ...

خب همین خصوصیاتی که گفتی عالی هست معلومه شوهرت آدم باشعور و با فرهنگی هست که تربیت مادرشه..یک کلام مثل مادر شوهرت باش ..ببین اون با سیاست کار خودش جلو میبره شما هم یاد بگیر ازش ..الان ازت انتظاری نیست چون کم سن و سالی و تجربه نداری ولی به مرور یاد میگیری ..میدونم دوست داری مستقل باشی همه همینطورن ..اینو تو یه فرصت که کاملا با شوهرت اکی هستید بهش بگو ..ولی از منی بشنو که چند ساله زندگی مشترک دارم بزار مادرشوهرت هر کار از دستش برمیاد براتون انجام بده چون هم اینجوری کمک بهت میشه هم اینکه اگر از روی سیاست و از ته دلش نباشه خودش خسته میشه و دیگه انجام نمیده شوهرتم نمیگه که شما نخواستی ...در هر شرایط هم احترام خانواده شوهرت الخصوص مادرشوهر نگه دار و حرفاتو حتماا بزن ولی با سیاست و زرنگی و همیشه تو برخورد با شوهرت خیلی تمرکز کن حرف بی ربط نزنی چون الان اول راهی تازه دارین به شناخت میرسین ..سعی کن صبور باشی زود از کوره در نری ..موقع بحث سکوت کن تا کنی فکر کنی و تو شرایط بهتر حرفاتو بزنی حتما احترام بزار تا اونم احترام بزاره 

خدایا دوستت دارم
خب همین خصوصیاتی که گفتی عالی هست معلومه شوهرت آدم باشعور و با فرهنگی هست که تربیت مادرشه..یک کلام م ...

اره شوهرم  خوبه فقط زیاد محبت زبانی کلامی بلد نیست بگه  اون اذیتم میکنه بهش میگم که چرا محبت نمیکنی دوسم نداری  ولی نمیخامم خسته بشه

خودت مرتب بگو تا اونم کم کم بگه شاید بلد نیست زیاد یا خجالت میکشه

ا یه چیز دیگم ناراحتم که مثلن اوندففه رفتم دکتر زنان کیست دارم اونم به مامانش گفته بود که میریم دکتر  واقعا اونام چیزی نمیگن ها اونا خودشون راه حل میدن که کیست هام خوب بشه حتی اوایل مادرشوهرم بهم راه حل هم میداد باهاش اینجور رفتار کن ولی خب تو ذهنم میگم خب نگی چی میشه 

2706