2733
2734

برای من زیاد بوده از پدرم که گفت مایه افتخاری برادر ندارم عموم گفت تاج سر من و برادرمی

از استاد دانشگام که گفت با وجود اینکه تک فرزندی خیلی اجتماعی و شادی

نمیدونم چرا تاحالا از مخلوقات خدا به دل نگرفتم نه اینکه حرف بد نشنیده باشم نه اینطوریام نیست اما اگه شنیدم سعی کردم برای طرفم دل سفید بخوام و نگاهه روشن شاید اون فرد قلب پاکی داره و فقط مشکلات باعث شده نسبت به دیگران خشم داشته باشه ......

صورتیای قشنگم بیاین حرفای قشنگو یاداوری کنیم سعی کنین بهمدیگه توهین نکنین اگه کسی تاپیک رو نپسندید و یا حس کرد اذیت میشه میتونه تاپیک رو ترک کنه که خدایه نکرده دلخوری پیش نیاد

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شرمتو دوس دارم😂

یعنی چی قشنگم😄😄😄

مرنج و مرنجان، گوشت که تلخه روی کلام و زبانت کارکن، به گرایش و سلایق هم احترام بزاریم پنج تا انگشت شبیه و اندازه هم نیستن
2742

بابام ببار بهم گفت مایه افتخاری. یکبار گفت رو تو میتونم حساب کنم . 

داداشم گفت تو دختر خیلی خوبی هستی از اونایی که هر کسی ارزوشه.

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
نامزد سابقم میگفت خیلی جاه طلب و قوی هستی

قوی بمون بانو

2740
یعنی چی قشنگم😄😄😄

مثلا بعضی از موضوع هارو ک میگفت برام رک میگفتم ادامه نده معذب میشم اینم میگفت شرمت رو دوست دارم (یعنی حد و مرز هارو مشخص میکنی و معذب میشی😂

هرموقع کارشون لنگه میگن دلمون تنگه... 😄😏

یبار ب پارتنرم گفتم دلم میخواد بیام شرکت

نمیدونم با یه لحن خیلی خاصی گفت تو جات اونجا نیست، گفتم پس کجام کجاست ؟گفت همینجایی ک الان هستی تو بغل خودم

یا یبار داشتم حرف میزدم پرید لپامو بوس کرد گفت دور صدات بگردم چقدر قشنگ حرف میزنی

کلا خیلی جملات دلنشین بهم گفت

درزندگی من،عزیزی با رفتنش، شوق تمام امدن ها را تا ابد از من گرفت-نمیتونم وانمود کنم هیچ اتفاقی نیفتاده، وقتی بخش بزرگی از زندگیم به یه دلتنگی عمیق تبدیل شده، آدما قصه عاشقانه خودشون رو دارن که برای نوشتنش همه کار کردن، کی می‌دونه هر کدوم از ما برای دلبسته کردن اونیکی چقدر تلاش کرده، کی می‌دونه کدوم یکی از ما قلبش اول لرزیده؟ کی می‌دونه چند بار از شنیدن اسممون با صدای همدیگه دلمون ریخته؟ ما یه روز به خودمون اومدیم و دیدیم یه چیزایی بینمون عوض شده، حالا دلمون تند تند برای همدیگه تنگ میشه، بارون که میزنه بیشتر بهم فکر میکنیم، پاییز که میاد یه جور دیگه ای دیوونه هم میشیم.کی می‌دونه اولین باری که حس کردیم همدیگه رو دوست داریم چند شب نخوابیدیم؟ کی میدونه توی اولین دیدار چند ثانیه به هم خیره شدیم و پلک نزدیم، ‌کی می‌دونه کی زیر قولمون زدیم و همدیگه رو فراموش کردیم.من نمیدونم کجایی و روزات رو چطور سر میکنی، نمیدونم دلت برای کی تنگ میشه و با چه خاطراتی زندگی میکنی، اما میدونم که یه قصه عاشقانه همیشه عاشقانه ست، حتی اگه آدماش باهم غریبه شده باشن.چشمت رو ببند و گوش کن! یکی بود یکی نبود، ما یه روزی عاشق هم بودیم.به من می‌گه بجنگ! کجای من به سربازها می‌خوره؟ آدم که جنگجو نیست، برای همه‌چیز بجنگه. آدم، آدمه. بغل نشه، پوست تنش از غم تجزیه می‌شه.غرق شدن تایتانیک برای خرچنگهای زنده ای که تو آشپزخونه ی کشتی بودن یه معجزه بود، همون قدر محال ... همون قدر غیر ممکن ...

دوست سابقم بهم میگفت انگار یه روحیم در یه جسم 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
از طرف پارتنرم حرف قشنگ ک خیلی زده ولی یکیش خیلی ب دلم نشسته من پدرم فوت کرده همیش بهم میگه دخترم زن ...

چقد رمانتیک عزیزم

پایدار باشین

2706