2733
2734

سلام مامانا از دیروز یه تیکه اندازه بند انگشت تو مدفوع پسرم سیاه بود بعدشم تیکه های سیاه تو مدفوعشه 2 ماهشه و فقط شیر میخوره اگه تجربه ای دارین خواهش میکنم بگید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چی بش. دادی 

یا خودت چی خوردی فک‌کن 

.من شش ماهه بود موز دادم بش مدفوعش پر رگه های سیاه مثل سیم ظرفشویی شده بود دیگه تا یکی دو سال ترسیدم موز بدم 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2728

الرژیه احتمالا

اگه شیر خشک میخوره به شیر اگه شیر خودتو میخوره ببین چی خوردی

برای ارامش زندگیم لطفا یه صلوات بفرستید💫به اندازه‌ی باورهای هرکسی با او حرف بزن، بیشتر که بگویی، تو را احمق فرض خواهند کرد...

یه چیز بهت میگم استرس نگیری من پزشک نیستم ولی توی بالغین یکی از دلایل مدفوع سیاه خونریزی معده یا اوایل روده کوچیکه که بهش میگن ملنا.  ایشالا بچه تو مشکلی نداره ولی ببرش دکتر ضرر نداره 

2740

از پی پیش عکس بگیر به دکتر نشون بده.

سیاهی های مدفوع نوزاد میتونه از طرز تغذیه ی خودت و بجچه باشه.

اگه شماخودتون یا بچتون  قرص آهن میخورید مدفوع بشه سیاه میشه. یا یسری غذاهاهم مدفوع بچه رو سیاه میکنن.

ولی حتما عکسشو به دکتر نشون بدید تا خیالتون راحت باشه

سلام عزیزم من سونو سه بعدی دکترم یهویی برام انجام داد تو بچت به دنیا اومد من خیلی گریه کردم و ناراحت شدم.لطفا بیا بگو بچت کاملا سالمه؟

چند دقیقه سونو سه بعدی نگاه کرده بود؟برات صلوات فرستادم لطفا راهنماییم کن چون خودتم حال منو داشتی

خدایا شکرت❣
سلام عزیزم من سونو سه بعدی دکترم یهویی برام انجام داد تو بچت به دنیا اومد من خیلی گریه کردم و ناراحت ...

سلام عزیزم اصلا نگران نباش هیچی نیست بله بدنیا اومد خداروشکر هیچ مشکلی نبود.حدودا 5 دیقه شد منم همون موقع خیلی گریه کردم به دکترمم همون موقع گفتم کلی خندید 

سلام عزیزم اصلا نگران نباش هیچی نیست بله بدنیا اومد خداروشکر هیچ مشکلی نبود.حدودا 5 دیقه شد منم همون ...

عزیزم مرسی که جوابمو دادی ۵دقیقه فقط سه سونو سه بعدی بود عزیزم؟من چند روزه پشت سر هم گریه میکنم خیلی میترسم

خدایا شکرت❣
سلام عزیزم اصلا نگران نباش هیچی نیست بله بدنیا اومد خداروشکر هیچ مشکلی نبود.حدودا 5 دیقه شد منم همون ...

بچت الان چند وقتشه.کاملا سالمه عزیزم خیالم راحت باشه؟اخه میترسم

خدایا شکرت❣

بچت کاملا سالمه؟من میترسم.واسه من یک دقیقه طول کشید ۱۸هفته و ۲روز.به نظرت خدا نکرده مشکلی پیش نمیاد؟شما تا اخر بارداری فکرت پیشش بود یا فراموش کردی؟من تازه ماه پنجم تا اخر بارداری اگه هر روز فکر کنم دق میکنم

خدایا شکرت❣
بچت کاملا سالمه؟من میترسم.واسه من یک دقیقه طول کشید ۱۸هفته و ۲روز.به نظرت خدا نکرده مشکلی پیش نمیاد؟ ...

5 ماهشه عزیزم خیالت راحت هییییییچی نیست مث من نکن وسواس فکری میگیری و میمونه روت من الان وسواس دارم همش نگرانم

2706