2737
2734

ببینید من چند وقته پیش یکی از وسایل خونه رو گذاشتم دیوار بعد یکی مدام مزاحمم شد ول نکرد همش اسمس زنگ آخرش ک پیام دادم ک مزاحم نشه  متوجه شدم همسر همسایمونه بعد کلی تهدیدش کردم ک اره ب این مزاحمتت ادامه بدی ب همسرت میگم یا ب شوهرم میگم پدرتو در بیاره .خلاصه گوشش بدهکار نیست میگه برو بگو مهم نیست.نمیدونم چیکار کنم یه آدم سیریشیه ک شمارم دستش افتاده ول نمیکنه .ب شوهرمم بگم کشتتم چون شوهرم شکاکه .یه راهکار میدین از شرش خلاص شم .بنظرتون خطمو بسوزونم ؟

یا اونوقت جواب شوهرمو چی بدم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت میدونه شمارت گذاشتی دیوار؟  خب نشونش بدم بگو این خط مزاحم شده نمیدونم کیه 

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2731
شوهرت میدونه شمارت گذاشتی دیوار؟  خب نشونش بدم بگو این خط مزاحم شده نمیدونم کیه

اره میدونه .ولی یارو خیلی پروعه میگه برو ب شوهرت بگو میخوام بگم تورو میخوام .خیلی عصابمو خورد کرده .شوهرمم یه ادم شکاک و دهن بینه 

صبر انتخاب نیست                                                                اجبار است🙂                                                    
توی اس ام اس ها و تماس ها بلاکش کن چراشماره خودتو گذاشتی

بلاک کردمش از همه جا ولی متاسفانه میاد بالای صفحه ک فلان کس پیام داده🤦🏻‍♀️

2738
برو به خانومش بگو اگه مطمئنی

شر نشه؟

جواب نده و بلاک کن اگه با شماره های دیگه مزاحم شد شکایت کن ازش به جرم مزاحمت پیامکی

چجوری شکایت کنم همسرم متوجه نشه

اره میدونه .ولی یارو خیلی پروعه میگه برو ب شوهرت بگو میخوام بگم تورو میخوام .خیلی عصابمو خورد کرده . ...

اون دیده به کسی نمیگی پروترشده بلاکش کن فقط بعد به شوهرت بگو  

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2706