2733
2734

یعنی چی خب 😂 تلگرام و اینستا بااون معروفیت شون محدودیت ندارن بعد نی نی سایت رو محدود کردید 😂😂😂یکی شاید سوال فوری داشت بعد شش تا تاپیکش تموم شده بود 😐من تنها جایی که دیدم محدوده همینجاس

بنظرم خیلی خوبه تاپیکای تبلیغاتی رو محدود میکنه و گرنه اینجا الان پر بود از یادگیری زبان در سه جلسه و ...

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

اگ بیشتر بود آدمایی مث من و تو نی نی سایتو ب سمت نابودی میکشوندیم...من خودم اکثرا تا عصر ۶ تا تاپیکو میزنم بعد هی میگم کی ساعت دوازدهو رد میکنه...البته الان چن روزه تاپیک نزدما

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728