2733
2734
عنوان

دلیل گریه های پسرمو نمیدونم بچه اولمه هیچ تجربه ای ندارم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 119 پست

الانم اگر داری استامینوفن قطره اش یا شربتشو بهش بده اگر قطره هست دوبرابر وزنش اگر شربتش هست یکم کمتر بهش بده شیاف استامینوفن هم میتونی یک الی دوبار درروز بذاری وقتی خیلی درد دارهبرای یبوست هم میتونی شیاف گیلیسیرین کودکان بگیری پشتشو چرب کنی نصفشو از بلندی ببری براش بذاری یا یدونه کاملشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
جوجه من دیگه سه سال و نیمشه. میگم که شکر قهوه ای استفاده میکردم. شما اگه نبات خواستی استفاده کنی نبا ...

خدا حفظش کنه عزیزم ان شاءالله غم نبینه تو زندگیش.

چشم حتما

2740

به بچه ۵ماهه شیر گاو میدی!😐

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
میدونم عزیزم گفتی. منم یاد سختی ها و درد دل خودم افتادم در کل هر بچه ایه یه جوره. قرار نیست همه یه م ...

اره واقعا من فکر نمیکردم بچه داری اینقدر سخت باشه ولی وقتی خودم مادر شدم فهمیدم باید قید خیلی چیزارو برنی از خوابت بگذری از غذات بگذری واقعا سخته منکه روزی هشت نه ساعت میخوابیدم برام سخت بود و کم بود سه چهار ساعت خواب 

لعاب برنج دادم حساسیت داشت بنظرت فرنی برنج خوبه براش

نه دیگه مگه فرنی از برنج نیشت اونم پس بهش نمیسازه اگر بذنج نسازه خیلی چیزا نمیسازه بهتره تغذیه اش زیرنظر دکتر شروع کنی

همتا اسم خـودمه♥
2706