2733
2734
عنوان

دلیل گریه های پسرمو نمیدونم بچه اولمه هیچ تجربه ای ندارم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 119 پست
اره خیلی اذیت شد

ببین من بچه ام حساسیت داشت. مجبور بودم خودم رژیم بگیرم که شیرم رو میخوره اذیت نشه. غذام برنج مرغ سیب زمینی هویج بود. میوه هم سیب. به این غذا ها رژیم پایه میگن یعنی حساسیت زا نیستن. البته اگه چیز دیگه ای هست رو نمیدونم و یادم نیست که ز این غذا ها باشه.

ولی دیگه گذشت اما کاش از مادری مادر شوهری یا همین سایت پرس و جو میکردی اول بهش چی بدی بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شربت ضد نفخ و دلپیچه هم هر هشت ساعت بهش میدم

اصلا شربتای این شکلی نده چون اینا خودشون بدتر دلدرد میارن تو خودت دلدرد میگیری چی میخوری خوب بشی؟

عرق نعنا یا مسکن خب عرق نعنا تو کدوم محصول هست؟توی گریپ میکسچر از داروخونه بگیر یا شربت مشابه با اسم مشابه همین با کمی تغییر ولی بپرس که میکسچر باشه

.و قطره استانینوفن بگیر دوبرابر وزنش رو بهش بده ۶ ساعته یا ۱۲ ساعته وقتایی که درد زیاد تر داره میتونی ۴ ساعته بدی شکمشو با روغن زیتون چ ب کن مثل عقربه های ساعت مقعدشو با روغن کره پماد هرچی داری چرب کن

2742
ببین من بچه ام حساسیت داشت. مجبور بودم خودم رژیم بگیرم که شیرم رو میخوره اذیت نشه. غذام برنج مرغ سیب ...

حالا ی خاطره تلخ میگم بهت بچم از وقتی ب دنیا اومد بود تا شیرمو بهش میدادم بالا میاورد من همینجور بهش میدادم بردم دکتر گفت بچها تا شیش ماهگی همینجورین مشکلی نیس ولی خودم فهمیدم ن بخاطر شیرمه اینجوری شده خودمم ک سزارینی بودم سفکسیم میخوردم اول اینکه شیرم کم شد بچم همش گشنش بود بعد شیرمو ندادم بهش شیر خشک شروع کردم ببینم استفراغ میکنه یان تا شیرشو عوض کردم خداروشکر خوب شد دیگه از سه ماهگی شیر خشک میخوره

حالا ی خاطره تلخ میگم بهت بچم از وقتی ب دنیا اومد بود تا شیرمو بهش میدادم بالا میاورد من همینجور بهش ...

خدا حفظش کنه برات.

منم بچه ام تا سه ماه از شیرم خورد بعد از اون هر کار کردم سینه ام رو نگرفت که نگرفت. من تا ۶ماه شیرم رو با شیر دوش میدوشیدم میدادم بهش دلم نمی اومد از شیر محروم بشه ولی دیگه طاقتم طاق شد و بعد از ۶ماه برنج فراوان شیر خشک دادم بهش

2738
این کارم کردم😂کلا ی مادر نمونه تو دنیا باشه اونم منم بچمو دو دستی کشتم🤦🏻‍♀️

ای  روله عزیزم. خدا برات حفظش کنه. برای هر کاری قبلش مشورت بگیر پرس و جو کن. مخصوصا ماها که بچه اولمون و بی تجربه ایم. اگه اذیته بچه ات فعلا بهش غذا دیگه نده یهوسر ببرش متخصص ببین چی میگه بهت

ای  روله عزیزم. خدا برات حفظش کنه. برای هر کاری قبلش مشورت بگیر پرس و جو کن. مخصوصا ماها که بچه ...

باید پنج ساعت تو راه باشم تا برسم ب متخصصش شهر خودمون متخصص نداره 😑

گلم بچت رو دل کرده تروخدا بهش نده فقط شیرخشکو بده اگر میدونی یبوست داره هربار که شیرخشک براش درست میکنی یک الی دو قطره روغن زیتون تاکید میکنم یک الی دو قطره توی شیرخشکش بریز بهش بده.با قطره چکان بریز تا بدونی چه قدر باید بدی 

2706