2737
2739

بچه ها یه مدت پسرم کوچیک بود زیر نظر دکترش دارو رفلاکس میخورد خوب میشد بعد یه مدت پسرم وحشناک انگار سرما خورده بود 

گوشش درد میکرد سینه ش خر خر صدا میداد 

سرفه های بد میکرد 

چرک کرده بود سینه ش 

تب میکرد 

اسهال بود 

هرچی میخورد بالا میاورد 

بی اشتها شده بود شدیو 

بی قراری میکرد 

خواب شبش افتضاح شده بود بردمش یه دکتری جز دکتر خودش چون اینجا نبود .

و گفتش سرما خورده دو مرحله چرک خشک کن بردمش داد بهش خوب نشد که نشد 

منم از رفلاکس کلا پرت بودم تا اینکه رفتیم مسافرت دکتر های مشهد و درگز گفتن چرک خشک کن خوب نیست واسش ببر پیش یه متخصص عالی ببینتش ریه ش و چک کنه و فلان 

دیگه نشد مشهد ببرمش دکتر آوردمش شهر خودمون پیش دکتر خودش بهش گفتم تا بردمش که خیلی خیلی ام پسرم وزن کم کرده بود و تا دید پسرمو گفت یادتون میاد دارو بهش دفعه قبل چی دادم و خندید گفتم مال رفلاکس بود گفت خب افرین پسرتون رفلاکس هم چنان ادامه دار شده و خوب نشده باید یه دوره ۲۰ روز پودر امپرازول بخوره خدا شاهده روز دوم با امپرازول هم اشتهاش برگشت هم اسهالش 

هم استفراغ اصلا میگفتی این بچه مریض نیست شبم راحت میخوابید تا اینکه باز دوباره آلان دکترش نیست 😭😭😭بدمش امروز ۵ روزه پیش یه متخصص دیگه 

به متخصصش گفتم پرتغال خورد اینجوری شده کلی خندید که از پرتقال اینجوری نمیشه قشنگ مشخصه سرما خورده قیافه شو ببین چرک زده گوششو عفونت کرده و فلان و بهمان و ...

البته دکتر خودش هم اون دفعه قبلش گفت گوشش واسه رفلاکسش عفونت کرده یه چرک خشک کن ۱۰۰ داد اونم فقط شبا ۲ سی سی بدم 

حالا این دکتر بهش شربت آزیترو ۲۰۰ داده هر ۸ ساعت ۳ و نیم سی سی 

و امپول بتامتازون داده بزنم بچه ۱۰ ماهه رو اگه بعد  دو روز خوب نشه 😡😡😡😡

حالا منن چون دسترسی به دکترش ندارم میخوام ببینم شماها تجربه ندارین از رفلاکس حالا ترسم از اینه دکترش منو دعوا میکنه اگه چرک خشک کن بفهمه دادم بهش آخه میگه چرک خشک کن واسه بچه در صورت نیاز اگه قوی باشه یا روزش زیاد سیسم ایمینی بدنش رو پایین میاره و ضعیف میشه باکتری های مفید بدنش رو میکشه و اینا 

حالا امشب پسرمو پودر امپرازول داشتم حل کردم دادم بلا فاصله هم خس خس سینه ش کم شد 

هم بی قراری هاش و بلند شد و بازی کرد .

فعلا هم خدارو شکر از شب که خوابیده فقط یه بار بیدار شد اونم جیش کرده بود بدش میامد ولی هنوز  یه خورده تب داره .راستی اینم بگم به حاطر این میگم رفلاکسشه آخه همش شکمش نفخ میگیره باد گلو میزنه و اینقد گریه میکنه بعد اینکه بالا میاره ساکت میشه واسه این میگم رفلاکسش هست و با سرما خوردگی داره اشتباه میگیرنش .

تو رو خدا هر کسی میدونه بیاد جوابمو بده 

لطفا درخواست دوستی ندین🙏

دختر منم رفلاکس داشت دهنم سرویس شد

یادم نیست دقیق اسم داروش چی بود 

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
دختر منم رفلاکس داشت دهنم سرویس شد یادم نیست دقیق اسم داروش چی بود 

مال شما علائم دخترت چیا بود میشه بگید ؟من ش گوشیم داره تمام میشه اگه دیر اومدم و جواب دادم 

لطفا درخواست دوستی ندین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘