2737
2739
عنوان

حرف عجیب و جالب دختر ۴ سالم...

2704 بازدید | 124 پست

دخترم تا الان چند بار بهم گفته من از بین اون مادرا تو رو انتخاب کردم،میگه ازم پرسیدن کدوم مادرو میخوای من تو رو بغل کردم گفتم من این مادرو میخوام،همینو همینو...خیلی برام جالبه یعنی توی دنیای قبلیش ازش پرسیدن و خودش انتخاب کرده ما رو؟

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها خیلی حرفای عجیب زیادی میزنن

حالا نمیدونم منشا حرفاشون چیه

شاید تخیلات قوی دارن

شاید چیزی میدونن که ما نمیدونیم و... 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
نه اگه اینجوری بود همه از خانوادشون راضی بودن

چند بار تا الان گفته بهم وقتی بهم میگه بغض میکنم،بچه ی خیالپردازی هم نیست،دیشبم بهم گفت باز

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
2740

تو عالم زر به ما زندگی این دنیا نشون داده میشه و ما انتخاب میکنیم که بیایم یا نه

مثلا منی که هنوز بچه ندارم بچه ام اونجا منتظر نشسته دست زیر چونه که این دو تا کی میخوان منو ببرن😄

هر چی داریم از خداااااااست بعد پدر و مادر بعد عشق پسری که همسرمونه و لا غیر

اتفاقا پسر منم ۴سالشه . دقیقا امروز اومده بغلم کرده میگه خدایا شکرت ک مامانمو انتخاب کردم . مامانمم منو انتخاب کرده . بعد بهم میگه اگر من نبودم یه پسر دیگه بود انتخابش میکردی؟؟بچه ها ازین حرفا زیاد میزنن . بخاطر عشقشونه نسبت ب پدر مادر 

شاید یادشه 

اخه تو عالم ذر همه ما خودمون پدر ومادرمونو انتخاب کردیم🥺

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خدای من😭😍

منم وقتی میگه اشکم در میاد براش🥺

نه اگه اینجوری بود همه از خانوادشون راضی بودن

علت نارضایتیمون اینه که یادمون نیست خودمون انتخاب کردیم وعلت انتخابمونو هم نمیدونیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اتفاقا پسر منم ۴سالشه . دقیقا امروز اومده بغلم کرده میگه خدایا شکرت ک مامانمو انتخاب کردم . مامانمم ...

ولی من میگم این حرف بی دلیل نیست خواهرم قبلا مزگفت ک پسرش همینو میگه اونموقع میگفتم حتما بچه ست ی چیزی میگه ولی دختر خودمم گفت بهم

2706