2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیم گرفته بودم وکلی لاغرشده بودم که یهو فهمیدم باردارشدم وتوی بارداری با وجود اینکه خیلی سعی کردم رعایت کنم از وزن ۸۰کیلو تا اخرای بارداری به ۱۰۸کیلو رسیدم خیلی سنگین شده بودم و بخاطر دخترم که کوچیک بود نمیتونستم پیاده روی برم 

2731

از هفته ۳۳ورزش های لگنی رو شروع کردم اونم در حد خیلی کم و هفته ۳۸تازه شروع به پیاده روی کردم که به دلیل وزن بالا پاهام و زیر دلم به. شدت درد میگرفت استرس زایمان دیوونم کرده بود چون میگفتن کسایی که وزنشون بالاست نمیتونن طبیعی زایمان کنن و از سزارین هم میترسیدم

2738

عصر بود که شوهرم اومد گفت بیارابطه داشته باشیم که بعدش کیسه ابم سوراخ شد ولی هیچ دردی نداشتم رفتیم خونه مامانم تاساعت ۱۰بعدش شوهرم جایی کارداشت ومنو رسوند خونه و رفت منم گفتم بذار خونه رو تمیز کنم شروع کردم تمیز کردن خونه و داشتم جاروبرقی میکشیدم که یهو کیسه ابم کامل پاره شد واب شدید میریخت اینجا ساعت۱۲شب بود و یکباره درد شدید منو گرفت رفتم تو حموم و اب گرم گرفتم رو کمرم و زنگ زدم شوهرم گفتم زود بیا خونه شوهرمم سر حوصله نیم ساعت بعد اومد

منم تو این فاصله زنگ زدم ماما خصوصیم گفتم دارم میرم بیمارستان بیا شوهرم که اومد فقط فحشش میدادم میگفتم من میخواستم برم سزارین تقصیر تو بود که کیسه ابم ترکید گفتم هرچقد پول خواستن بده فقط سزارینم کنن فکر میکردم خیلی مونده به زایمانم وقراره چندساعت درد بکشم اخه واسه بچه اولم ۵ساعت درد کشیدم

2706