2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ازین راهکارا نمیخوام چون هم میکن برای مو ضرر داره خصوصا کراتین هم اینکه گاهی اوقات میخوام شلاقی شه اگر کراتین اینا کنم فکر نکنم بتونم ببافم یا مدل بهش بدم دیگه همس دورم باید باشه 

موهای من شلاقیه ولی بازم ماهی یکبار روغن آملا میزنم ۲ساعت بعد حمام میکنم مثل ابریشم میشه اصلا یه وضعی

روغن آووکادو هم خیلی خوبه هفته‌ای یکی دوبار میزنم تار موهامو پر و ضخیم کرده

بخواب رو بالشت با اتو لباس بکش😂

وای من تا همین دوساعت پیش نشنیده بودم اتو لباسو اما دوساعت پیش موهای مامانم رو اینطوری کردم برا اولین بار خیلی خوب شد البته ک اون موهاش خشک و حالت داره خیلی به چشم اومد برای من لخت و صافه بازم فکر نکنم تاثیر بذاره انقدم پرروعم میترسیدم برای خودم رو بکنم ب بقیه گفتم اول بیاید رو سر شما امتحان کنم ببینم میسوزه یا نه😂😂 

موهای من شلاقیه ولی بازم ماهی یکبار روغن آملا میزنم ۲ساعت بعد حمام میکنم مثل ابریشم میشه اصلا یه وضع ...

روغن آووکادو بهتره یا آملا؟از کدوم بیشتر راضی هستین؟

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
وای من تا همین دوساعت پیش نشنیده بودم اتو لباسو اما دوساعت پیش موهای مامانم رو اینطوری کردم برا اولی ...

😂😂😂😂

منم موهام همینه نترس فقط بده یکی دیگه بکشه واست

تف به قوم‌پدری / لعنت به قوم مادری
2801