2733
2734

حالا چی شده ؟؟

دنیا ب آخر رسید ؟

مهم اینکه شما خودتو تو دلت شوهرت جا کنی و بفهمه محبت کردی ب مادرش ..اینکه مادر شوهر چ فکری میکنه مهم نیس

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من عادت نداشتم تا حالا این روز رو تبریک بگم فقط اگه کسی بهم تبریک گفته منم تبریک بهش گفتم بنابراین کسی هم بهم نگه میارکت باشه ناراحت نمیشم شاید مادرشوهرتون هم مثل من فکرمیکنه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2740
حالا چی شده ؟؟ دنیا ب آخر رسید ؟ مهم اینکه شما خودتو تو دلت شوهرت جا کنی و بفهمه محبت کردی ب مادرش ...

مادرشوهر کی باشه ک بخاطرش دنیا به اخر برسه🤣 از سال دیگه فقط به مامانم کادو میدم.. اصن اسمشم روشه روز مادر نه روز مادرشوهر!

گور بابای خونواده شوهر

مادرشوهر کی باشه ک بخاطرش دنیا به اخر برسه🤣 از سال دیگه فقط به مامانم کادو میدم.. اصن اسمشم روشه رو ...

خوب خودتم داری میگی کی باشه 😂😂...

مهم اینکه وظیفت انجام دادی ..

من هیچ سالی نخریدم ..گفتم شوهرم خودش پول بده بهش شاید احتیاجش باشه 

برا مامانمم همینجور پول میدم 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠