2737
2739

بچه ها قرمه سبزی داستانش چیه برا باردارا ضرر داره یا چرتو پرته ؟

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالت خوبه داری هزیون میگی 

چمدونم تو اینستا یه پست دیدم خودمم شاخ دراوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
چرته من قرمه از همه غذایی بیشتر خوردم 

😍 ایول پس میپزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چی میگی! به جز زعفرون اونم دم کرده غلیظ و جگر و داروها هیچ چیز مضر نیس. دیگ شورشو درنیارین

بخدا منم خیلی تعجب کردم اخه چون تجربه ایم ندارم و بارداری اولمه میترسم .. تو اینستا یه پیج مسخره زده بود بارداری نباید یسری چیزارو خورد توشون قرمه سبزیم بود برا همین ناراحت شدم اخه خیلی دلم میخواد 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا منم خیلی تعجب کردم اخه چون تجربه ایم ندارم و بارداری اولمه میترسم .. تو اینستا یه پیج مسخره زده ...

منم باردارم چند بارم تا الان قرمه خوردم .واقعا دوست دارم .امروزم قبل از اینکه بیام سرکار لوبیا خیس کردم که بذارم واس شب .

تو اینستا هم اون پست را دیدم .ولی اهمیت ندادم 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد💙هیچ وقت فکرشم نمیکردم کسی را بیشتر از بابایی دوست داشته باشم تا اینکه دیروز توی سنو اونجوری برام دلبری کردی💙مامانی عاشقته سالم برس به دل بی قرارم 💙
من باردارم ظهر هم میخوام قرمه بخورم 

میپزم بابا .. ولی خدایی خیلی چرتو پرتا تو اینستا هست ادم همشو نباید باور کنه انگار

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میپزم بابا .. ولی خدایی خیلی چرتو پرتا تو اینستا هست ادم همشو نباید باور کنه انگار

بابا این بلاگرهای مو میگن شنبلیله و حنا نزنین تو سرتون دوران بارداری حالا هم قرمه سبزی میگن چون سنبلیله داره برای زن باردار خوب نییت به خودشوندهم اجازه میدن که بگن  جی خوبه و جی بد