2737
2739
عنوان

غافلگیر کنی خودت غافلگیر میشی

202 بازدید | 10 پست

امشب رفته بودم خونه مامانم که غافلگیرش کنم و سوپرایز بشه  وقتی آخر شب اومدیم خونه خودم غافلگیر شدم پسرم دخترم و همسرم در نبود من خونه رو چراغونی کرده بودند و منو سوپرایز کردند. خیلی خوشحالم که فرزندانم در کنارم هستند. خدایا شکرت خدایا شکرت روز مادر را به همه مادران تبریک میگم.❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹👨‍👩‍👧‍👦

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

یه سریا هم هستن غرق خوشی و خوشبختین

دو مورد من اطرافم دارم از زندگی فقط لذت بردن رو درک میکنه

نه حسرتی،  نه غصه بزرگی،  نه مشکل سخت و غیرقابل حلی،  نه سختی، یه خورده مشکلات پیش پا افتاده بی اهمیت دارن. 

نه نماز میخونن،  نه روزه میگیرن،  حتی غسل هم تو عمرشون نکردن نمیدونن چی هست نماز خوندن بلد نیستن

حجاب و این چیزا هم که هیچی. 

یه بچه سالم و خوشگل و باهوش هر کدوم دارن

کی قراره ما آدما بفهمیم که از نظر دولت مردا ماها فقط چند تا عددیم...تعصبهارو بوجود آوردن تا ماها بدون فکر با هم دیگه درگیر بشیم،مرزهارو بوجود آوردن تا ما آدما رو دسته بندی کنن... اخبار دروغ به خورد ما دادن تاریخ رو تحریف کردن حقیقت رو عوض کردن تا به مقاصد خودشون برسن مهم این نیست که جنگ بین چه کشور هایی باشه مهم اینه که... آدمای بی گناه زیادی کشته میشن بچه ها خونشونو ، خانوادشونو ، و حتی جونشونو از دست میدن افرادی که در قدرتن عادت دارن همیشه آدمای معمولی رو قربانی اهداف خودشون میکنن سمت هیچ طرفی رو تو جنگ نگیر... مقابل جنگ وایسا. 
یه سریا هم هستن غرق خوشی و خوشبختین دو مورد من اطرافم دارم از زندگی فقط لذت بردن رو درک میکنه نه ح ...

گاهی با این حرفها موافق هستم. ممنون که نظر دادید عزیز دل

سلام عزیزم خوبی ؟ پسرت چه جوره؟

در حال تلاش واسه رسیدن به هدفم   اگه دوست داشتی میتونی یه صلوات واسه رسیدن به هدفم و برای سلامتی پدر و مادرم و خانوادم واسم بفرستی و خوشحالم کنی . ممنون   ❤️💙
2738
سلام ممنونم از محبت شما خداراشکر خوبه

خداروشکر. رفتم کربلا براش دعا کردم یه تسبیح و یکم آب شفا براش آوردم . براتون بفرستمش آدرس بدین

در حال تلاش واسه رسیدن به هدفم   اگه دوست داشتی میتونی یه صلوات واسه رسیدن به هدفم و برای سلامتی پدر و مادرم و خانوادم واسم بفرستی و خوشحالم کنی . ممنون   ❤️💙
خداروشکر. رفتم کربلا براش دعا کردم یه تسبیح و یکم آب شفا براش آوردم . براتون بفرستمش آدرس بدین

سلام خاهر نمیخاد زحمت بکشید ممنون نمیخام باعث زحمت بشم لطف دارید که یاد ما بودید همین که دعاش کردید ارزش داره خیلی برام