2737
2734
عنوان

قضیه گروه دانشگاه

176 بازدید | 10 پست

حدودا دوماهه بچ ها داخل گروه دانشگاه عضوم و چت میکردم با بچه ها

و میدونستن ک متاهلم 

یکی از پسرا توجه میکرد و اینا چندین بار هم اومده بود پی وی و صحبت درسی بوده فقط؛ و یبارم لف دادم از گروه اومد پی وی علتشو پرسید و دوباره عضوم کرد و میگف لف نده و اینا 

خلاصه دیشب چت میکردیم تو گروه و حرفای بسیار عادی میزدیم با بچه ها

دوباره ی پسر جدید ک عضو گروه بود فک میکنم از شخصیتم خوشش اومده بود و اینا

و خلاصه حرف میزدیم من اصلا با هیچکدوم لاس نمیزدم فقط حرف عادی بوده

یهو دیشب اون پسر اولیه برداشت گف امشب شوهرت نیس نکنه

من واقعا بهم برخورد و عصبی شدم و از خودم بدم اومد ک چرا با اینا حرف میزنم 

خدافظی کردم و گفتم حالم خوب نیس 

نزدیک پریودمم بود خیلی تاثیرم کرد من ی هفتس بود نتیجه گرفته بودم دلیت بزنم و گفتم صلاح نیس دیگ تو این گروها بمونم ولی خب واس انتخاب واحد نگه داشته بودم گروهو چون کسیو نمیشناختم برا انتخاب واحد بپرسم ازشون

خلاصه دیشب همین دوتا پسرا اومدن پی وی گفتن چته و اینا چرا خوب نیستی 

منم تصمیمم قطعی شد دلیت بزنم

و زدم 

کار خوبی کردم؟

حالم بده انگیزم شده بود لااقل با بچه ها با همسنوسالام حرف بزنم. 

با خودم فک میکنم اگه شوهرمم تو اینجور گروها باشه من واقعا بهم میریزم و عصبی میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این گروه ها عاقبت خوبی نداره 

اون پسرا هم چون متاهلی و مثل دخترا برای رابطه محدودیت نداری بهت توجه میکردن که شاید بتونن باهات رابطه داشته باشن ( البته بلانسبت دور از جونت ) 

کار خوبی کردی 

همینا پشت سرت حرف در میارن حالا ببین کی گفتم خوب کردی دلیت زدی با دخترا بحرف چشونه مگه یا حداقل با پ ...

اره راس میگی بخدا منم ترسیدم ک حاشیه دار بشم و با شوهرم ب مشکل بخورم بالاخره راهیه ک انتخاب کردم و باید پاش واستم. 

آخه گروه هاشون مختلط بود الانم دستم ب کسی بند نیس کسیو نمیشناسم 

همین پسره هم رعایت میکرد حدومرزهارو ولی با اون حرفی ک زد ی تلنگر بهم وارد شد 

و این پسره دومیه هم یهو دیدم دیشب پروفایلشو باهام ست کرد بالاخره من میفهمم معنیش چی بود و علت کارش چی بود و بعد ک خدافظی کردم بلافاصله اومد پی وی 

منم اصلا سین نکردم و دلیت زدم ک همه چی تموم شه. 

2738
این گروه ها عاقبت خوبی نداره   اون پسرا هم چون متاهلی و مثل دخترا برای رابطه محدودیت ندار ...

واقعن! اصلا ازین زاویه نگاه نکرده بودم و ب خودم مطمین بودم ک پا نمیدم ب هیچکس من حتی با دخترا بزور ارتباط میگیرم

ینی واقعا اون پسره با خودش همچین فکری میکرده! 

دیدم بهش میگفتم شما جای برادرمی برمیداشت میگف نه من حس آبجی اینا ندارم بهت.