2733
2739

چند سال پیش خواب دیدم حضرت زینب بهم گفتند از ۲۲ جمادی الثانیه تا چهل روز بعدش که میشود تولد آقا امام حسین ع چله زیارت عاشورا بخونم. شما هم حتما بخونید انشالله حاجت روا بشیم همگی. از روز پنج شنبه شروع میشه. دعا برای پسر من هم بکنید🙏🏽🙏🏽

پسر قشنگم و دختر نازم همه انگیزه من شما دوتا هستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رفتم ضریحو محکم گرفتم و داد میزدم میگفتم یا امام حسین بچمو شفا بده به حق علی اکبر و علی اصغرت میگفتم نکنه شماها الکی بودید نکنه خودمو بچم الکی برای شما عذاداری کردیم نکنه وجود ندارید . 

بعد با حالت ناامیدی اومدم برم بیرون . نگاه به خانمای اونجا میکردم میگفتم زینب کجایی بیا. کجا نشستی صدای منو نمیشنوی .  دیدم خبری نیست با نا امیدی اومدم بیرون از حرم

2740

داشتم تو کوچه های اونجا راه میرفتم. انگار واقعا رفته بودم کربلا. یهو یه صدایی شنیدم . صدام کرد. دنبال صدا گشتم.

دیدم صدا از بالا میاد سرمو بالا گرفتم دیدم یه خانم محجبه چادر عربی سرش کرده روی پشت بوم انگار ایستاده بود و من پایین تو کوچه بودم بهم گفت منو صدا کردی

بعد گفتند صبر کن. شنبه کاروان امام حسین حرکت میکنند میان کربلا از اون روز تا چهل روز زیارت عاشورا بخون. بعد که اینو گفتند من تو خواب تازه از خواب بیدار شدم کنار مامانم بودم . مامانم از سادات هستند برای ایشون تعریف میکردم و دوتایی گریه میکردیم اینقدر گریه کردم که از خواب بیدار شدم دیدم ساعت پنج صبح هست

گوشیمو برداشتم و دنبال تاریخ حرکت امام حسین میگشتم. تو گوگل. دیدم بلههههه . امام حسین ع روز تولدشون میرسند مکه. و من باید از تاریخ ۲۲ جمادی اثانیه بخونم و چهل روز بعدش میشد تولد آقا امام حسین. نمیتونستم جلوی اشکمو بگیرم . خلاصه هر سال میخونم و به بقیه میگم بخونید شما هم حتما بخونید و منو و پسرمو دعا کنید. ممنونم🙏🏽

2706