2733
2734
عنوان

یه سوال دارم میشه راهنمایی کنید

47 بازدید | 5 پست

سلام بچه ها یه سوال

برای اقدام به باردارای تا کی میتونیم اقدام کنیم؟

شنیدید میگن یه هفته مونده به پریود اقدام نکنید چون احتمال بارداری صفره؟؟

میگم اگه مثلا لانه گزینی انجام شده باشه ایا امکان داره با اقدام دوباره از بین بره؟؟

من تا پریودم ۴ روز مونده، میتونم رابطه داشم باشم یا نه؟

آره عزیزم اقدام نکن

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه فصد بازداری دارید حتما قبلش چکاپ برید ، دکتر بهمتون مکمل میده و حتما قبلش یه سنو برید شرایط رحم رو‌ چک کنید

اگه پریود منظمی دارید ، دو‌هفته بعد از اولین زوز پریودیتون اقدام‌منید، از داروخانه کیت تخمک گذاری بخرید ، تست کنید ببینید تخمک گذاریتون چه وقته 

اصولا ۱۳ روز تا ۱۸ روز بعد از پریودی تخمک آزاد میشه اونم در صورتی که فولیکول تشکیل شده باشه، بهتره ۱۱ یا ۱۲ روز بعد از پریودی یه سنو برید ، بهتون تاریخ میگن مه از کی اقدام کنید. 

و‌ایتکه چند روز مونده پریودی امکان بارداری وجود نداره، انشالله ماه بعد اقدام‌کنید و بسلامتی باردار بشید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
سلام ممنون از توضیح کاملت❤

خواهش میکنم 💞

یه آزمایش خون هم بدید حتما که اگر خدای نکرده کمبود ویتامین یا ویتامین دی و اهن داری مشخص بشه 

سطح ویتامین دی برای باردار شدن خیلی مهمه و فولیک اسید برای سلامت سیستم عصبی جنین خیلی مهمه 

بهتره ازمایش روز سوم پریودیتون انجام بشه که بتونن ازمایش های هورمونی رو هم دقیق براتون انجام‌بدن ، سطح پرولاکتین و کارکرد تیرویید چک بشه 

انشالله به سلامتی بگذرونید 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40