2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم خدمتکار مادرته

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 38 پست

متاسفانه شوهر من مثل شماست وقتی دعوامون میشه به خانوادم فوش میده هیچ وقت نمیبخشمش حلالش نمیکنم فقط بخاطر بچم دارم تحملش میکنم 

شما هم خیلی حرف بدی زدی وقتی که شوهرت برگت ازش معذرت خواهی کن وبگو بخاطر شرایطمه نفهمیدم چی گفتم عصبی بودم  یه جوری از دلش در بیار دیگه هم هیچ وقت پای خانواده رو وسط نکش چون خودتون هرچی به هم بگین وقتی اشتی کنید یادتون میره اما این جور حرفا تو دلش میمونه

والا قصد دعوا باهاتو ندارم اما فقط میخام به این فکر کنی که همین حرفارو دقییقا تو شرایط مشابه شوهر ای ...

نه ذهنیتت اشتباهه 

هیچکس هیچ حقی نداره کسی رو بکشه وقتی کسی فحشی میده باید منتظر جوابش باشه خودشم فرد پررویی مثل شوهر اسی که به جای اینکه ملاحظه شو بکنه خودش پاشه خونه رو تمیز کنه حالا میاد فحشم میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد بعضیا پرروان واقعا اسی فحشو شروع نکرده که😒😒😑😑😑 وقتی به کسی میگن بی ریشه باید منتظر جوابشم ...

هردو اشتباه کردن اما استارنر بیشتر

جواب حرف و فحش ایشون ک گفته بی ریشه میتونسته در همون حد بی ریشه ای خودتی باشه نه اینکه پدر و مادر طرف و ب فحش ببندی

در ضمن اینکه مرگ پدر و مادر ب خودی خود سخت هست دیگه چه برسه ب اینکه با بیماری و درد از دنیا رفته باشند

شما‌ فکرکن منظور استارتر این بوده ک مادرت حقش بوده ک ب چنین بیماری دچار شده و دردکشیده

خودت باشی ناراحت و عصبی نمیشی؟!

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
هردو اشتباه کردن اما استارنر بیشتر جواب حرف و فحش ایشون ک گفته بی ریشه میتونسته در همون حد بی ریشه ...

آخه تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن که

وقتی برمیگرده همچین حرفی میگه اسی هم عصبانی بوده و واکنش بدی نشون داده

قطعا جوابش کتک زدن هم نیست

2728

چه حرف زشتی زدی عزیزم،یعنی چی ک دیدیم چه بلایی سرش اومد؟؟ادم از آینده خودش خبرنداره خیلیا هستن ک بی نهایت انسان خوبی هستن و ی مریضی لاعلاج میگیرن،یعنی عقوبت اعمالشونه؟!!!دل نشکن عزیزم،هرچند کارشوهرتم خیلی بدبود😔

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
متاسفانه شوهر من مثل شماست وقتی دعوامون میشه به خانوادم فوش میده هیچ وقت نمیبخشمش حلالش نمیکنم فقط ب ...

عزیزم شوهرمنم اینجوری بود،یادمه یبارش اصلا نمیدونم چی گفتم ک فحش و...نبود که غالبا هم مشکلاتمون سر اعتیادش و توقعات بیجای خانوادشه حتی نمیدونم دلش ازکجا پر بود شروع کرد ب فحاشی و فحش دادن ب پدرم،من گفتم ساکت شو و ادامه ندادم،بعدش ب پسرم یاد میداد،پسرم اومد گفت مامان این حرف بد رو ب مامان سلیمه (مادرشوهرم)میتونم بگم؟؟من کفتم نه عزیزم من و بابا بحثمون سده مامان سلیمه بیچاره چه تقصیری داره؟؟شوهرم وقتی شنید شعورش گل کرد دیگه هیچوقت اسم خانوادم نمیاره،منم دیگ نمیارم اصلا اسم خاوادشو،چندبار ک جوابشو ندی . و سرسنگین باشی دیگ پیش نمیاد

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
چه حرف زشتی زدی عزیزم،یعنی چی ک دیدیم چه بلایی سرش اومد؟؟ادم از آینده خودش خبرنداره خیلیا هستن ک بی ...

و منی ک بی نهایت دلم شکست چون دارم با این مریضی سر و کله میزنم... الان با این حرف واقعا آزرده شدم یعنی ی نفر این اردو بگیره بخاطر عقوبت کاراشه؟؟؟؟؟؟

منی ک تا الان فکر میکردم خدا داره امتحانم می‌کنه این دردو بهم داده... فکر میکردم خدا بیشتر دوسم داشته امتحانم سخت تر بوده..........................

میدونی اسی جان همیشه قبل حرف زدن فکر کن.. 

اونقدر حرف دارم بهت بزنم تا متوجه اشتباهت کنم ک نگو.. ولی آنقدر حالم گرفته شد فقططططط با این یه جمله ات ک اصلا دوست ندارم چیزی بگم..گفتی دیدیم چه بلایی سرش اومد💔💔

و منی ک بی نهایت دلم شکست چون دارم با این مریضی سر و کله میزنم... الان با این حرف واقعا آزرده شدم یع ...

انشالا بحق امام رضا خوب خوب میشی عزیزم،درسته یه امتحانه،دخترعمو منم داره،😔

2740