2737
2734
عنوان

چجوری از امام رضا(ع) حاجت بگیرم😭

204 بازدید | 11 پست

حاجتم خیلی فوریه مثل معجزه می مونه خیلی دعا کردم دعا و نماز و قران نذر کردم اما هنوز حاجت روا نشدم . چندماه پیش خواب دیدم تو حرم امام رضا نزدیک ضریح وایستادم دارم‌ برای حاجتم گریه میکنم بعدش توی خواب انگار بهم فهموندن که امام رضا حاجتم داده خیییلی خوشحال شدم

الان فعلا شرایطش ندارم برم مشهد 

به نظرتون چه نذری کنم زودتر حاجت روا بشم 

برام خیلی مهم و فوریه 😔😭

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
نگرفتم نداد

😔

اما من خیلی امیدوارم

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

توسل کن فقط💚 

باهاش حرف بزن 

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚
توسل کن فقط💚  باهاش حرف بزن

خدا خیرتون بده انشاالله حاجت روا بشید🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤍

خدا خیرتون بده انشاالله حاجت روا بشید🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤍

05148888

شماره حرم مطهر ایشون

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚
05148888 شماره حرم مطهر ایشون

مرسی🌹

2738

نذرکن وقتی رفتی دستبند از بازار گش بگیری تو حرم ب بچه ها بدی..من از این ۱۰.۱۵تومنی ها گرفتم میدادم خیلی خوشحال میشدن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
نذرکن وقتی رفتی دستبند از بازار گش بگیری تو حرم ب بچه ها بدی..من از این ۱۰.۱۵تومنی ها گرفتم میدادم خ ...

ممنونم🌷

نرم افزارنسیم رضوان نصب کن یه قسمت داره پخش زنده حرم ونشون میده

باشه خیلی ممنونم