2737
2734

هر چی میرم دکتر میگن نیاز به عمل نیست چون خونریزی  وخارج ندارم فقط هر ۶،۷ ماه که گاهی یبوست میشم یه بواسیر داخلی دارم میاد بیرون موقع دفع دوباره میره داخل و یه مقداری درد میکشم الان دو روزه پماد ام جی میزنم دردش خیلی کمه اما من آدم استرسی هستم میخوام بگید در چه حد بود عمل کردین چه نشونه هایی داشتین که مجبور به عمل بودیناگه به عقب برمیگشتین عمل میکردین یا نه؟

اگه خارجی باشه باید عمل شه ؟ 

درد نداره 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
نه فرقی نداره وقتی در و خونریزی داشته باشی و نتونی دفع کنی باید عمل شه چه داخلی چه خارجی

درد نداره اما بیرون زدگی داره 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
تا کی !بالاخره آدم یبوست میشه آخرش که عمله

اگه داعم چرب نگه داری به عمل نمیکشه 

اونایی که خشک میشه شقاق میشه عفونت میکنه به عمل میکشه

درجوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ور نه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار