2733
2734
عنوان

هدیه آش دندون

253 بازدید | 27 پست

اگر یکی از نزدیکان برای شما آش دندونی بفرسته. شما بعدش چیکار میکنید؟ میرین خونشون هدیه یا پول میدین؟ یا هروقت دیدینش بهش میدین؟

چقدر پول بدم خوبه؟

بلافاصله بعدش میدم

چون خودم دوست ندارم کسی بهم هدیه نقدی بده خودم هم تا جایی که بتونم در مورد دیگران این کارو نمیکنم

شال و کلاه، کفش، لباس یا اسباب بازی برای بچه اش بخرید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بلافاصله بعدش میدم چون خودم دوست ندارم کسی بهم هدیه نقدی بده خودم هم تا جایی که بتونم در مورد دیگرا ...

آخه سلیقه کسی رو قبول نداره. برای بچه قبلیش اگر کسی چیزی می‌گرفت اصلا استفاده نمیکرد میداد بیرون. می‌گفت کوچیک بود یا رنگش خوب نبود یا یه بهونه ای

2740
ن بابا هدیه نمیخواد ن پول ن چیزی منکه آش دندونی دادم یک نفرم چیزی نداد

معمولا نزدیکان ی چیزی بعنوان هدیه میدن

من برا پسرم درست کردم برا اینکه کسی مجبور نشه کادو بده و تو زحمت بیفته فقط ب خواهرم و مادرم دادم 

حتی ب برادرم ندادم ک خانومش یوقت فک نکنه برا کادو ی ظرف اش دادم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
بستگی داره کی باشه چقدر بهتون نزدیک باشه

بچه خواهرشوهرم. برای ما رو داد خونه مادرشوهرم. خونمون نیاورد که همون لحظه یه پولی میدادم. به بهونه اینکه نمیدونستم خونه هستید یا سرکاری . 

چه خواهرشوهرم. برای ما رو داد خونه مادرشوهرم. خونمون نیاورد که همون لحظه یه پولی میدادم. به بهونه ای ...

۱۰۰پول بده مادر شوهرت بده یا وقتی دیدیش بده 

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...
آخه سلیقه کسی رو قبول نداره. برای بچه قبلیش اگر کسی چیزی می‌گرفت اصلا استفاده نمیکرد میداد بیرون. می ...

من خودم خیلی تو انتخابهام حساسم ولی با این حال در خصوص هدیه ای که دیگران میخرن حتی اگر خوشم نیاد نارضایتی رو نشون نمیدم، در مقابل فردی که گفتید هدیه بگیرید تا رویه اش رو عوض کنه بعضی ها که فقط دوست دارن هدیه نقدی دریافت کنن خیلی رفتارشون زشته

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

ما اگه خونه مراسم بگیریم آش بپزیم کادو میدیم. در غیر این صورت آش رو بفرستیم دم خونشون کادو نمی‌دن. البته مادر و خواهر و برادر کادو میدن. منظورم فامیل هست که نمیدن

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
2706