2737
2739

فکر کنید ماهها و فصلامون با طبیعت یکیه

لحظه تحویل سال هم دقیقا وقتیه که خورشید تو صاف ترین حالت خودش مقابل خورشید قرار داره

روح عمر خیام شاد

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

صد در صد ممم تقویم خودمون رو بیشتر دوست دارم ولی میدونی بخاطر اینکه بقیه کشورها جشن خیلی خوبی برای سال نو میگیرن برای همون فک میکینیم چ خبره

وگرنه عید نوروز خیلیییییییی خوبه و جالب اینجاس از زمان هخامنشی ادامه داره

صد در صد ممم تقویم خودمون رو بیشتر دوست دارم ولی میدونی بخاطر اینکه بقیه کشورها جشن خیلی خوبی برای س ...

خوب اگر محدودیت نداشتیم ما هم میتونستیم باهاشون جشن بگیریم 😁

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷