2733
2739
عنوان

عکس رنگی و نا منظم شدن پریود

81 بازدید | 4 پست

سلام  خانما ،من پریودم منظم بود و دقیق هر ماه روز ۲۸ موعد پریود میشدم،ماه پیش رفتم عکس رنگی که مشکلی نداشتم و لوله هام باز بود  ولی با ۵ روز تاخیر پریود شدم ،این ماه هم اقدام کردم و الان ۴ روز از موعدم گذشته ،نمیدونم پریودم به خاطر عکس رنگی به ریخته یا باردارم؟! ،کیا بعد عکس پریدشون نامنظم شده؟!

سلام خوبید،منم ماه پیش رفتم عکس رنگی که خدارو شکر مشکل نداشتم ولی این ماه با۱۰ روز تاخیر پریود شدم ،نکنه دیکه پریودم نامنظم بشه،شما چیکار کردید باردارشدید؟

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
سلام خوبید،منم ماه پیش رفتم عکس رنگی که خدارو شکر مشکل نداشتم ولی این ماه با۱۰ روز تاخیر پریود شدم ، ...

سلام من چند ماه پریودم نامنظم بود،اقدام واسه بارداری نداشتم ولی نا خواسته باردار شدم و قلبش تشکیل نشد و سقط شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من چند ماه پریودم نامنظم بود،اقدام واسه بارداری نداشتم ولی نا خواسته باردار شدم و قلبش تشکیل نش ...

ای وای چه بد متاسفم انشالله هرچی زودتر بارداربشید

به زودی منم بایه بی بی چک مثبت میام ومیگم مامان شدم😍😍ای خدا دلمو نشکن🙏
2728