2752
2734

مشکلتون چیه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما چی بگیم از مشکلات شما که خبر نداریم خودتون باید بشینی فک کنی ببینی مشکل کار کجاست درستش کنی

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
2731

همیشه خراب کردن راحته آباد کردن سخته

حالا شماهم باید اول ببینید از کجا خراب شد بعد یواش یواش شروع به ترمیم رابطه بگیرید

اگر از یه روانشناس حاذق هم کمک بگیرید که عالی میشه

بعد هم هر دو باید بخواید تا بتونید درستش کنید یک دست صدا ندارد

من دوس ندارم نظر منفی بدم،ولی منم مثل شما با یک تفاوت ک شما زنین من مرد،ولی فک کنم احترام ک برداشته ...

شوهرمن میکه دوسندارم باهات زندکی کنم ذیکه میکه برو. 

چکارکنم دوباره خوب شع

زندگیهایی که حرمت و احترام توش از بین رفته به نظر من اگه زن و شوهر بخوان از نو بسازن اون زندگی رو باید هرکی در حد توان خودش تلاش کنه برا ساختن اون زندگی بدون گیر دادن و چشم داشت نسبت به طرف مقابل یعنی هرکسی کار درست و شایسته زندگی که مدنظرشه انجام بده

چون حرمتها از بین رفته ممکنه بشه دوباره درستش کرد ولی خیلی سخته بنظرم باید هر دو طرف بخاین که رابطه درست بشه و برید پیش مشاور . 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   

لینک ی کانال و میفرستم برااات

تو ایتااا برو تو کانال دوست داشتی دوره هاشو تهیه کن تبلیغ نمیکنم چون سودی واسه من نداره...

ففط میخام کمکت کنم 

حتی دورهاشم تهیه نکردی تجربیات و بخون تاثیر داره تو زندگیت 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2706