2737
2734
عنوان

دندون مصنوعی متحرک کی داره ...ژله لی

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 33 پست
چرا همچین نظری دارید؟بعضی وقتها واقعا نمیشه و جنس دندان‌ها اینقدر بده که باید رختخوابتو پشت در کلینی ...

دست دندون معایب خودشو داره .با چاق شدن و لاغر شدن و غذا های سردو گرم اذیت میشن .چند سال یه بار احتیاج به تعویض داره‌و‌ خیلی سختی های دیگه.عمه شما احتمالا جنس عالی گذاشتن که هزینه اشم بالا بوده ولی مطمئنا از خیلی جهات . خصوصا روحیه خیلی ضربه خوردن.

بازم سلیقه ای هست و هرکسی نظری داره .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دندون هات سالمه حتی ۶ تاش ، ولی مصنوعی نکن ،اشتباهه 

من همه را ترمیم کردم .اونی که هم شکسته نکشیدم .زشت هم هستند دندونام .ولی خیلی بهتر از دندون روکش داره .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
من همه را ترمیم کردم .اونی که هم شکسته نکشیدم .زشت هم هستند دندونام .ولی خیلی بهتر از دندون روکش دار ...

آخه حیفه بکشی ،بخدا هیچی دندون خود آدم نمیشه ، الان یه مدل هست کامپوزیت میگن چی میگن اونم خوبهد

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
2742