2737
2739
عنوان

امروز دختر عمم تحقیرم کرد😭

870 بازدید | 48 پست

ما می خواستیم پزشکی قبول شیم اون یک سال بزرگتر از من کنکور دادیم نشد ما اوضاع مالیمون خوب نبود بابام فرستادم رشته حقوق ولی دختر عمم یک راست رفت روسیه دندانپزشکی حالا امروز اومد و کلی تحقیرم کرد که آره من خانم دکتر میشم 

تو هم آیا وکیل شی آیا نشی اگر هم بشی پولت حرومه بچها حالم خرابه حس یه شکست خورده ی حقیر رو دارم اوضاع خانوادگی خوبی هم نداریم من آدم ناشکری نیستم ولی کاش این دختر عمه نبود که بشه خار تو چشمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یعنی چی پولت حرومه؟

درستو بخون و کمتر با اون بیشعور صحبت کن

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740

تو هم می گفتی بهتر از اینه که سرم تو حلق مردم باشه 

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 
بهم گفت تو ایران نمیتونی قبول شی آخرش میشی لیسانسه بیکار از همین الان دنبال کار باش گاهی به خودکشی ف ...

به خاطر یه کار به خودکشی فکر می‌کنی ؟

ای ماه تو زیبایی ولی من ماهی را میشناسم که از تو زیبا تر است او در مرام و معرفت همتا ندارد بدین خاطر است که اورا ابوالفضل (ع)مینامند نامش عباس(ع) است زیبا چون ماه دلیر مثل شیر  بلند قامت همچون سرو او قنر بنی هاشم است 
2706